Jaguar сервіс у Львові

Технічне обслуговування Jaguar-шлях до стабільної і безперебійної роботи автомобілів даної марки. Творці Jaguar спочатку подбали про ідеальний стан кожної деталі авто, а ми, в свою чергу, докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти прекрасний стан кожної машини. Фахівці нашого сервісу, що володіють високим рівнем кваліфікації і багаторічним досвідом роботи прагнуть до того, щоб зробити Ваш автомобіль досконалим у всьому.

Періодичність ТО Jaguar XJ та інших моделей даної марки

Дуже важливо пам’ятати про необхідність проведення регулярної перевірки та технічного обслуговування в спеціалізованому сервісному центрі. Те Jaguar XF, як і інших моделей, слід виконувати по досягненню певних показників пробігу або у встановлені терміни, відлік яких ведеться з моменту передачі транспортного засобу першому власнику. Якщо експлуатація автомобіля здійснюється в агресивних кліматичних умовах, то технічне обслуговування повинно проводитися кожні півроку.

У нашому сервісному центрі здійснюється діагностика, обслуговування всіх автомобілів марки Jaguar з використанням сучасних технічних засобів і спеціалізованого обладнання. У нашому сервісі ви отримаєте не тільки гарантовано якісний і професійний сервіс, але так само зможете значно заощадити час.

Наші фахівці завжди проконсультують Вас з необхідних питань і запропонують найбільш оптимальний варіант ремонту автомобіля.

Послуги техцентру у Львові:

— Комп’ютерна Діагностика;

— Діагностика підвіски;

— Мийка кузова;

— Заміна гальмівних колодок;

-ТО-1 Jaguar, то-2 Jaguar;

— Розвал-сходження з використанням електронного обладнання;

— Встановлення та демонтаж сигналізацій;

— Установка додаткового обладнання;

— Промивка інжектора;

— Рідинна промивка інжектора з заміною свічок, чистка дроселя, раскоксовка ДВС;

— Заміна технічних рідин;

— Заправка та ремонт кондиціонерів;

— Антикорозійна обробка;

— Тонування;

— Ремонт АКПП, двигуна, Системи охолодження, паливної системи, рульового управління, гальмівної системи, локальний Кузовний;

— Виїзд фахівця сервісу Ягуар.

Наші переваги:

Сервіс з доставкою: можливість виїзду фахівця автосервісу за вказаною вами адресою.

Запчастини jaguar: придбання необхідних деталей для ремонту, можливість установки ваших запчастин.

Зручне розташування: наш Автосервіс Jaguar знаходиться в безпосередній близькості до центру міста.