Сервіс КІА у Львові

Своєчасна діагностика, обслуговування та ремонт вашого південнокорейського авто – запорука його справності і, як наслідок, надійності та безпеки. Фахівці техцентрів компанії сервіс кіанадають комплекс послуг з гарантійного ремонту і то і працюють з усіма моделями марки: Rio, Sportage, Mohave, Optima, Soul, Cee’d, Picanto, Sorento, Cerato та іншими. Дилер гарантує високу якість послуг і пропонує доступні ціни.

Поки фахівці проводять діагностику вашого автомобіля, відпочиньте в затишній клієнтській зоні зі зручними м’якими меблями і ігровим майданчиком для малюків. Вашій дитині сподобається малювати на великій дошці і грати з яскравими іграшками.

Вартість сервісних послуг для автомобілів марки Кіа

Переваги обслуговування авто КІА в нашому автосервісі у Львові

ремонт кіа Фахівці техцентрів здійснюють техобслуговування та ремонт будь-якої складності. Майстри контролюють стан технічних рідин і проводять їх заміну, відновлюють лакофарбове покриття, діагностують електроніку, ремонтують двигун, трансмісію, підвіску, гальмівну і паливну систему, систему охолодження, а також виконують Кузовний ремонт і шиномонтажні роботи.

Дилер пропонує великий вибір додаткового обладнання та автоаксесуарів. Професійний інструмент та інноваційне обладнання дозволяють проводити точну діагностику і виконувати навіть складний Кузовний і слюсарний ремонт. Наші майстри пройшли навчання та атестацію. У них є допуск до роботи з автомобілями марки.

Майстри використовують тільки ті деталі і витратні матеріали, які рекомендовані для автомобілів марки.

СТО пропонує оптимальну вартість нормо-години, а заощадити допоможуть сервісні акції та програма лояльності.