Infiniti сервіс у Львові

Технічний центр проводить діагностику всіх вузлів і систем автомобілів марки Інфініті. Досвід робіт більшості механіків і діагностів Центру — більше 15 років в області ремонту сервіс інфінітіяпонських автомобілів. Для діагностики автомобілів використовується апаратно діагностичний комплекс. Програмне забезпечення якого дозволяє проводити діагностику всіх моделей марки Інфініті.

Ремонт двигуна

Невисока вартість обумовлена великим досвідом, наявністю спеціального обладнання, оригінальних знімачів і інструменту, все це дозволяє оптимізувати і скоротити трудовитрати.

Так само у зв’язку з тим, що маючи чотири поста для агрегатного ремонту оснащених підйомниками, можемо одночасно прийняти до чотирьох автомобілів для ремонту ДВС.

Ремонт підвіски

Центр надає весь спектр заходів по відновленню підвіски автомобілів марки Інфініті.

Ремонт акпп infiniti

У більшості випадків причиною збою в роботі АКПП Інфініті є сторонні несправності або локальні причини, які усуваються без розбирання або з частковим розбиранням коробки передач.

Гальмівна система

Заміна гальмівних колодок з обслуговуванням гальмівних механізмів і нанесенням антикорозійного напилення.

Обслуговування фільтру сажі

ремонт інфінітіЕкономічне рішення проблеми закупорених дизельних сажових фільтрів для Infiniti.

Ремонт рульових рейок

Комплекс робіт по ремонту рульової рейки включає в себе; зняття рейки з А / м і діагностику на спеціальному стенді.

Ремонт в залежності від діагностики стану рейки може включати: заміну сальників, втулок, кілець ущільнювачів, ущільнень тильника, заміну підшипників і валів. Ремонт проводиться в заводських умовах з використанням високоякісних комплектуючих.

Установка відновленої рейки на машину. Заміна рідини ГУР. Регулювання розвал-сходження.

Ремонт рульової колонки

Дуже часто власники Infiniti стикаються з проблемою, коли в один «прекрасний» день рульова колонка перестає переміщатися у вертикальній площині.

Комплексна діагностика підвіски

Всім власникам автомобіля марки INFINITI перевірка на німецькій діагностичній лінії Nussbaum NTS 800 в подарунок при проходженні планового технічного обслуговування.

Сервіс паливної системи

Область застосування: при поганій якості палива, при порушеннях функціонування (наприклад, неспокійний холостий хід, вібрація, поштовхи АККП), при підвищеній витраті палива.

Система охолодження

В ході експлуатації автомобіля у важких умовах, радіатори системи охолодження і кондиціонера забиваються брудом, що призводить до перегріву двигуна і зниження ефективності роботи системи кондиціонування, але в основному через перегрів страждає АКПП.

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонера проводиться на сучасному обладнанні італійської компанії TEXA, що дозволяє нам працювати з традиційним холодоагентом R134a або ж з новим R1234yf.

Завдяки можливостям установки весь процес проходить в автоматичному режиму і повністю виключає можливість людської помилки.

Заміна ланцюгів грм

Спеціальна пропозиція Технічного центру Інфініті по заміні комплекту (ланцюга) ГРМ для автомобілів Infiniti

Сходження-розвал коліс 3d

Автосервіс виробляє установку сходження і розвалу коліс автомобілів Infiniti з використанням високо-ефективного стенду HUNTER 3D.

Заміна лобового скла

При заміні скла ми пропонуємо на вибір автоскла з трьох варіантів: оригінальне (infiniti), європейське (як правило компанії Pilkington і Saint-Gobain/Sekurit) або перевіреного китайського виробника. Розумний підхід до вибору лобового скла залежить від умов експлуатації і віку автомобіля.

Кузовний ремонт і фарбування

Стенд відновлення геометрії CAR-O-LINER.

Наявність локальної інфрачервоної сушки дозволяє в найкоротші терміни проводити ремонт і фарбування окремих деталей і невеликих пошкоджень.

Фарбувальна камера NOVA VERTA. Обладнання для ремонту пластику будь-якої складності. Лабораторія з підбору автоемалей Spies Hecker.

Чому обирають наш сервіс центр?

Ви витратите у нас набагато менше за рахунок:

Відносно невеликий і часто лояльної вартості ремонту, стабільно високого рівня обслуговування, відсутності непотрібних робіт і поспіху при виконанні узгоджених з вами, невисокої вартості і гарантованої якості запасних частин і масел, відсутність втрат часу з неякісного ремонту.