Ремонт стартерів у Львові

Ми проводимо якісний ремонт стартерів як легкових, так і вантажних автомобілів а так само спецтехніки. Ми виробляємо заміну бендикса, якоря, втягує реле, щіткового вузла, втулок, підшипника, електромагніту, ротора, статора. Що стосується офіційних дилерів — вони не ремонтують Стартери взагалі, вони змінюють Стартери на нові. Саме з цієї причини ціна у дилерів виходить значно вище. ремонт стартера у Львові Група компаній Ексін спеціалізується на ремонті стартерів і генераторів протягом останніх 20 років! За цей час ми встигли зарекомендувати себе як професіоналів у своїй справі. Ми проводимо безкоштовну діагностику, перевірку та ремонт агрегатів з використанням новітнього обладнання. Діагностика здійснюється на стенді, що імітує режими роботи автомобіля. Ремонт в будь-який з наших майстерень займе у вас близько 1-2 годин, в залежності від марки і моделі вашого автомобіля. В автомайстерні здійснюється ремонт стартерів досвідченими майстрами, а також продаж стартерів провідних виробників. Великий досвід роботи та індивідуальний підхід до проблеми клієнта дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-яке завдання, будь то проста налагодження роботи вузла, його ремонт або повна заміна.

Ремонт стартерів автомобілів

Стартером в автомобілі називають пристрій, який відповідає за запуск силового агрегату — двигуна. У тому випадку, якщо воно виходить з ладу, найвигіднішим і простим рішенням буде провести ремонт стартера вантажних машин або легкових автомобілів.

Коли потрібен ремонт стартера авто?

Власникам високоякісних імпортних автомобілів, так само, як і вітчизняних, ремонт стартерів для іномарок у Львові може знадобитися в будь-який час. Причина цього полягає в тому, що зарубіжні машини часто погано пристосовані до специфічних українських умов експлуатації. Ніякі несподівані поломки не виключені. Звичайно,ви можете спробувати зайнятися ремонтом стартера свого автомобіля особисто. Але, на жаль, у таких рішень практично завжди виявляються несприятливі наслідки. Браковані запчастини, пропоновані на стихійних ринках, в нашій країні – не рідкість. І, відмовляючись проводити ремонт стартерів автомобілів, послуги якого коштують зовсім недорого, ви витрачаєте даремно не тільки свій час, на яке опиняєтеся «без коліс», але і гроші.

Переваги ремонту стартера в порівнянні з покупкою нового агрегату

Вибираючи професійний ремонт стартера легкового авто, ціни на який доступні і невисокі, ви виграєте у фінансовому плані. Фахівці нашого сервісу якісно і швидко усунуть поломку. Відмова від покупки нового стартера на користь ремонту колишнього – оптимальне рішення для зайнятої людини. Більш того, використання оригінального агрегату ТЗ завжди безпечніше для подальшої експлуатації автомобіля. Звертаючись в Сервісні центри компанії, Ви отримуєте офіційні гарантії того, що ремонт стартера і/або генератора вантажного, легкового автомобіля буде виконаний на вищому рівні.

Сервісний центр по ремонту стартерів у Львові

Стартер необхідний лише для того, щоб виконати запуск двигуна. В інших процесах руху і зупинки автомобіля він не бере участі. При якісній роботі стартера автомобіль заводиться ремонт стартера двигунаплавним поворотом ключа в замку запалювання. При ймовірних поломках автовласник стикається з проблематичним запуском мотора. Важливо підтримувати роботу стартера на рівні «включення з пів обороту», в іншому випадку довге утримування ключа запалювання може привести до його згоряння стартера або розряду акумулятора, особливо взимку. В автомобілях нового покоління Стартери являють собою невеликі електродвигуни з планетарним редуктором, завдяки чому збільшуються обороти і, відповідно, потужність з пусковим моментом. При малому струмі і великої потужності редукторні Стартери більш довговічні, але не захищені від проблем. У майстерні виконується також ремонт редукторного стартера. Ми пропонуємо ремонт стартерів у Львові з гарантією на виконані роботи. Точне діагностування проблеми здійснюється завдяки сучасному методу стендової перевірки, а також використання нового професійного перевірочного обладнання. Такий підхід дає нам можливість за кілька хвилин визначити проблему, прорахувати на ремонт стартера ціни і взятися за усунення несправності. Іноді стан стартера може зажадати дорогого ремонту, дешевше якого буде покупка і установка нового стартера. Будь-яке завдання вирішується в стислі терміни, при цьому не втрачається якість виконаного ремонту. Якщо вашому автомобілю знадобився ремонт стартера у Львові з заміною комплектуючих, ми можемо запропонувати не тільки професійну роботу, але і установку якісних запчастин. Наша компанія включає як майстерню, так і магазин зі складом. У продажу є перевірені часом запчастини, тому ми готові виконати ремонт стартера Valeo, Bosch, DeltaAutotechnik, Iskra та ін.

Етапи ремонту стартера

  1. Діагностика на автомобілі. Перш ніж знімати стартер з машини, ми пробуємо запустити автомобіль, щоб переконатися, що саме він є причиною поломки вашого автомобіля.
  2. Зняття з автомобіля. Якщо причина в стартері, наші майстри знімуть його з машини і ще раз проведуть діагностику, але вже на спеціальному стенді.
  3. Узгодження з Вами вартості ремонту. Перед початком робіт ми обов’язково узгодимо з вами вартість ремонту.
  4. Ремонт стартера. Ми проводимо не тільки сам ремонт стартера, але також і чистимо весь агрегат для профілактики його поломок.
  5. Ще одна перевірка стартера на стенді щоб переконатися, що агрегат повністю справний.
  6. Установка на автомобіль.
  7. І ще раз Діагностика на автомобілі. На цьому етапі наші майстри (а потім і особисто ви, при необхідності) останній раз перевіряють, чи заводиться Ваш автомобіль.

Причини необхідності ремонту стартерів:

Якщо стартер не захищений від попадання вологи і забруднень, то відбувається руйнування ізоляції, порушення цілісності механізму; При несправності генератора, акумулятора та інших елементів електросистеми можливий вихід з ладу і стартера;

Механічний знос елементів конструкції стартера

При спробі запуску двигуна з несправним стартером можливо: Руйнування втулок; Перегрів ізоляції; Поява биття якоря; Пошкодження статора або планетарного механізму. Надалі може знадобитися вже не ремонт, а придбання нового стартера. Якщо стартер не спрацював, то перш за все перевіряють рівень заряду акумулятора і стан електропроводки до стартера. У більшості випадків для відновлення працездатності окремих деталей агрегат доведеться розібрати. Термін і ціну ремонту стартера залежать від того, які саме елементи несправні. Важливий нюанс: при одних і тих же ознаках несправними можуть виявитися найрізноманітніші елементи. З цієї причини ремонт стартера можливий тільки після ретельної діагностики. Ознайомитися з приблизними цінами на ремонт стартера для легкових автомобілів і вантажних автомобілів можна зателефонувавши по телефону. Ми пропонуємо фіксовану вартість ремонту незалежно від кількості замінних деталей. Навіть, щоб просто поміняти втулки або підшипники в стартері, потрібно практично повністю розібрати агрегат. На наш погляд, по відношенню до клієнта буде чесним поміняти всі запчастини, що вимагають заміни, якщо стартер вже розібраний. Без додаткової плати за заміну кожної деталі. Нами встановлена фіксована ціна ремонту, щоб нашим клієнтам було вигідно ремонтуватися без переплати за виконані операції при розборі агрегату. У нас є все для ремонту будь-якого стартера, будь-яка запасна частина: бендикс, якір стартера, втягує реле стартера, втулки для стартера, щітковий вузол стартера або щітки окремо, редуктор стартера, різні ізолятори. Тобто все з чого складається стартер.