Dodge сервіс у Львові

Конструктивні особливості автомобілів марки Dodge істотно ускладнюють його самостійне обслуговування. А користування Послугами не авторизованих майстерень або залучення до сервіс доджремонту сусідів по гаражу загрожує більш серйозними несправностями, і як підсумок — збільшення витрат на ремонт авто.

Наш Автосервіс у Львові виконає всі види робіт з ремонту та обслуговування автомобілів марки Додж. У нашому розпорядженні сучасне, рекомендоване автовиробником обладнання для ремонту і великий склад оригінальних автозапчастин.

Види проведених ремонтних робіт

Автосервіс Додж надає послуги комплексного ремонту і технічного обслуговування автомобілів, що зачіпають всі найважливіші вузли і агрегати. Силами фахівців автосервісу Dodge здійснюється доведення ТО-1, ТО-2, сезонне техобслуговування і гарантійне обслуговування автомобіля.

Пам’ятайте! Спроби самостійного ремонту знаходиться на гарантії авто або його виконання не авторизованими сервісними центрами призводять до відмови в гарантійному обслуговуванні.

Роботи проводяться нашими фахівцями незалежно від віку і технічного стану автомобіля. Нашими клієнтами можуть стати як фізичні, так і юридичні особи. У штат наших працівників входять сертифіковані фахівці, які пройшли спеціальне навчання. Всі роботи проводяться на офіційному обладнанні, рекомендованим автовиробником.

Наш Автосервіс пропонує Вам наступні види послуг:

 • проведення повної діагностики всіх вузлів і агрегатів авто, в тому числі за допомогою комп’ютера;
 • частковий і капітальний ремонт ДВС і коробки передач, навісного обладнання (гідропідсилювача, водяного насоса, генератора, системи кондиціонування повітря);
 • діагностика та ремонт підвіски, регулювання розвалу / сходження, установка нових пружин і стійок;
 • діагностика, ремонт та налаштування гальмівної системи;
 • шиномонтажні роботи;
 • всі види кузовного ремонту, включаючи заміну елементів, рихтування кузова і підбір фарби на комп’ютері;
 • повне фарбування кузова і фарбування окремих елементів;
 • Діагностика та ремонт електрообладнання;
 • монтаж і підключення додаткового обладнання (ВТФ, сигналізації, акустики, допоміжних пристроїв);
 • перевірка рівня і заміна технічних рідин.
 • Можливий попередній запис на проведення технічного обслуговування авто.

ремонт доджВся інформація про проведені в автосервісі роботах відображається в сервісній книжці автовласника. Це дозволяє вам в будь-який момент дізнатися дату останнього обслуговування і записатися до нас для його проходження повторно.

У чому наші переваги

Автосервіс Додж робить все можливе для максимального комфорту і зручності наших клієнтів: починаючи від зручної просторої парковки і закінчуючи затишний залом очікування. При ремонті техцентр використовує тільки оригінальні масла, запчастини та витратні матеріали, що є запорукою довгої і безпроблемної експлуатації авто. Завжди до ваших послуг ввічливий персонал автосервісу і кваліфіковані майстри, не тільки відмінно виконують свою роботу, але і здатні пояснити вам всі особливості експлуатації автомобіля.

Для наших клієнтів пропонуються одні з найдоступніших цін на ремонт Dodge, а завдяки складу оригінальних запасних частин забезпечується висока швидкість проведення робіт. Ви гарантовано залишитеся задоволені нашими послугами і поповните собою ряд наших постійних клієнтів.