Розвал сходження у Львові

Є кілька технічних моментів, які говорять про те, що ваш автомобіль пора відганяти в майстерню. Якщо ви візуально помічаєте нерівномірний знос протектора шин. Якщо ви розвал сходження у Львовівідчуваєте зусилля на рульовому колесі тоді, коли рухаєтеся по прямій, або машина йде в сторону при відпуску рульового колеса. Якщо автомобіль втрачає курсову стійкість тоді, коли наїжджає на нерівності, на дорозі. Якщо помічаєте підвищений шум покришок при русі автомобіля. Якщо помітили різку зміну положення горизонтальної спиці керма. Всі ці моменти говорять про те, що необхідно відрегулювати розвал-сходження коліс. Самостійно відрегулювати, в гаражі неможливо. Для цього необхідно спеціальне обладнання.

Ми раді вітати Вас в нашому сервісі.

Якщо ви задумалися про те, де в Львові зробити правильний схід-розвал автомобіля, на каліброваному стенді останнього покоління 3D так, що б результат був найкращим, а вартість послуги — доступною, ми з радістю запрошуємо Вас відвідати наш Автосервіс 24 години в Львові, де досвідчені і висококваліфіковані механіки виконають всі роботи протягом короткого часу і з відмінним результатом.

Завдяки новітній системі 3D Схід-розвалу з захопленням датчика за гуму. Ціна діагностики сход розвалу 100 рублів. 3D схід-розвал дозволяє точно налаштувати кути постановки коліс для поліпшення керованості і підвищує безпеку переміщення на автомобілі, навіть в колії. Розвал сходження невід’ємна функцію для будь-якої машини. Перевіряти необхідно раз на пів року при зміні гуми, для своєчасного виявлення поломок і запобігання Жору гуми.

Що таке Розвал?

розвал сходження автоЦе кут між вертикаллю і площиною обертання колеса. І вважається не правильним, якщо верхній кут колеса спрямований всередину або назовні. А правильно, якщо верхньою стороною колеса спрямований на зовнішню сторону. Зі зміною крену автомобіля змінюється і розвал коліс. Підвищує термін служби покришок автомобіля і забезпечує їх мінімальний знос. А неправильний Розвал на поворотах погіршує стійкість автомобіля, що може призвести до аварійної ситуації на дорозі.

Що таке сходження?

Це кут між напрямком руху автомобіля і площиною обертання колеса. Деякі моделі автомобілів сконструйовані так, що дають технічну можливість відрегулювати сходження відразу і передніх і задніх коліс. Сходження — це відстань між крайками задніми коліс, мінус відстань між крайками коліс передніми. Коли сходження неправильно відрегульовано, то знос покришок посилюється, саме це є основною, але не єдиною причиною швидкого зносу. Головна ознака неправильно відрегульованого сходження-це вереск коліс на поворотах на маленькій швидкості. Велике значення для правильного регулювання схід-розвалу має точність калібрування лазерних і звичайних стендів, яку виробляти потрібно постійно, чого багато хто не робить. 3D стенд такої процедури не вимагає, тим самим виключає можливість неправильного регулювання. І досвід майстра має велике значення.

Коли необхідно зробити схід-розвал коліс?

 • після робіт з ремонту підвісок
 • кермо змінив своє положення при русі по прямій
 • автомобіль погано тримає дорогу (нишпорить по дорозі)
 • автомобіль «тупий» в управлінні (реакції на рухи кермом запізнілі)
 • тугий кермо
 • при гальмуванні автомобіль тягне в сторону або прагне розвернутися на слизькій дорозі (при відсутності несправності гальмівної системи)
 • розвал сходженняпісля жорсткого наїзду на перешкоди
 • після потрапляння в ями
 • підвищений знос гуми
 • якщо у вас різний радіус розвороту вліво і в право і ви хочете вирівняти його (іноді це супроводжується зачіпанням коліс за підкрилки при вивернутому кермі до упору)
 • поганий самовозврат керма при виході з повороту
 • після обкатки нового автомобіля або якщо ви недавно купили підтриманий автомобіль
 • пробіг між плановим проведенням Схід-розвалу становить приблизно 10-15 тис. км
 • підвищений шум від покришок при русі автомобіля

Що дає регулювання розвалу сходження коліс?

 1. хороша курсова стійкість
 2. легка керованість і хороша маневреність
 3. менша схильність до заметів і перекидання в екстремальних ситуаціях
 4. хороший накат і отже економія палива
 5. максимальний ресурс покришок по зносу.

Є кілька ознак того, що кути виставлені неправильно:

 1. вереск, що лунає при входженні в швидкісний поворот;
 2. швидкий і нерівномірний знос гуми авто;
 3. під час руху, вам доводиться трохи повертати кермо вправо або вліво, щоб машина продовжувала рухатися прямо;
 4. якщо не тримати кермо, авто починає » йти » в сторону від обраної траєкторії руху.

Пам’ятайте, що неправильно виставлені параметри розвалу і сходження не тільки «вбивають» гуму, але і впливають на керованість вашого авто. А значить-можуть стати причиною аварійних ситуацій.

Фахівці наших сервісів допоможуть вам швидко і точно перевірити і встановити колеса в правильне положення. Вам не потрібно знати правильні кути нахилу для вашого автомобіля-вся інформація зберігається в постійно оновлюваній базі даних наших комп’ютерів!

Регулювання розвалу-сходження у Львові

Колись нахил коліс регулювали за допомогою звичайних схилів, а в деяких гаражних майстерень досі працюють по-старому. Але в нашій компанії для вимірювання кутів використовують найсучасніше обладнання. Це унікальні прилади на базі комп’ютера зі спеціальним програмним забезпеченням.

З їх допомогою наші майстри можуть:

 • за кілька секунд перевірити кут установки;
 • швидко відрегулювати розвал-сходження з високою точністю, недоступною при роботі в гаражних умовах;
 • працювати з колесами радіусом до 28 дюймів завдяки розширеному комплекту адаптерів;
 • Бази даних стендів оновлюються кожен квартал, тому в автосервісах нашої мережі ми готові обслуговувати навіть найновіші марки автомашин.

Діагностика розвалу-сходження

Діагностика розвалу-сходження в наших автотехцентрах можна перевірити схід-розвал. Всі автосервіси нашої мережі обладнані спеціальними комп’ютерними стендами, які дозволяють проводити високоточну діагностику. Кожен такий стенд забезпечений необхідними електронними базами і є, по суті, інноваційним обладнанням.

Існує метод власноручної перевірки сходження (розвалу) без застосування сучасних інструментів. Деякі автовласники проводять діагностику за допомогою оглядової ями, схилу і гайкових ключів. Однак такий підхід зовсім не гарантує точних результатів, а значить, не є ефективним.

Як дізнатися, що Розвал-сходження вимагає ретельної перевірки?

Зверніть увагу на те, як поводиться кермо автомобіля після того, як ви проїхали поворот. Якщо він не повертається в» пряме » положення, значить, Розвал-сходження вимагає регулювання.

Простежте, чи не» веде » автомобіль в сторону, коли ви тримаєте кермо прямо.

Огляньте покришки. Якщо гума стерлася сильніше, ніж повинна була за час її експлуатації, значить, кути установки коліс порушені. Так само симптомом такої неполадки можна вважати нерівномірний знос покришок.

Важливість регулювання розвал-сходження

Розвал сходження, повний ремонт авто, схід розвал автомобіля, Hunter WinAlign 300, регулювання кутів постановки коліс, комп’ютерна Діагностика на жаль, не всі автолюбителі розуміють, наскільки важливо своєчасно і якісно проводити операцію Розвал-сходження, однак саме від цього в багатьох випадках залежить не тільки комфорт їзди і цілісність транспортного засобу, але і безпеку, і навіть життя водія і пасажирів.

Регулювання сход розвалу-повинна проводитися після будь-яких ремонтних робіт, що проводяться з транспортним засобом, а також після аварій, навіть невеликих, де була порушена ходова частина автомобіля. Але часто автовласників зупиняють високі ціни на цю послугу у офіційних дилерів.

Ми пропонуємо вам зробити схід-розвал дешево у Львові і на високому рівні якості — з використанням сучасного високотехнологічного обладнання.

Переваги проведення сходу-розвалу в нашому автосервісі

ремонт підвіски автомобіля, як самому зробити розвал, ремонт схід розвал, регулювання розвал сходження ціна, схід розвал Львів, ціна Розвалу сходження. У нашого автосервісу є дві істотні переваги. Це наші досвідчені і грамотні майстри і наше сучасне обладнання.

Наші механіки мають великий стаж роботи практично з усіма марками автомобілів, завдяки чому вони якісно і грамотно, а крім того, дуже швидко виконують свої обов’язки. Вам не доведеться затриматися у нас навіть зайву хвилину.

Ми використовуємо Сучасний стенд схід розвал Hunter WinAlign 300 з вимірювальною системою HawkEye Elite. Його переваги-висока точність, достовірність вимірювань і максимальна безпека при контакті з дисками автомобіля.

Ми цілодобово виконуємо схід-розвал автомобілів будь-яких марок, гарантуючи при цьому не тільки оперативність, але і точність результатів. Економія часу досягається за рахунок використання нових адаптерів і тривимірних мішеней, а якість — за рахунок удосконалення моделі стенду.

При цьому навіть якщо адаптери встановлюються на не від центровані колеса, точність вимірювань не страждає. А їх закріплення відбувається за допомогою шинних захоплень, що виключає контакт металу з металом, а отже, запобігає можливим пошкодженням дисків.

З нами ваш автомобіль придбає стійкість, маневреність, легкість управління і стане безпечним і комфортним транспортним засобом!

Послуги автослюсарів від 500 грн.

 • Регулювання сход-розвалу від 500 до 1700 грн.
 • Схід-розвал для вантажівок від 500 до 1500 грн.
 • Комп’ютерний схід-розвал 3D від 500 до 1500 грн.