MINI сервіс у Львові

Якість, ефективність, інновації — три фундаментальних принципи висококласного технічного обслуговування автомобілів MINI сьогодні і завтра. Ще до запуску нової моделі MINI Cooper у виробництво наші інженери розробляють інноваційні, зручні і орієнтовані на потреби водія схеми обслуговування і ремонту, завдяки чому кожен MINI з року в рік залишається в найкращій формі. Ми прагнемо надавати послуги найвищого рівня, що забезпечують найкращий у своєму класі догляд за твоїм автомобілем і незмінне задоволення від водіння.

Наш сервіс надає всі види сервісних послуг для автомобілів MINI COOPER:

 • Технічне обслуговування
 • Слюсарний сервіс
 • Кузовний сервіс (МКАД 29 км)
 • Додаткові послуги та Тюнінг
 • Діагностика та ремонт двигуна
 • Ремонт ходової
 • Діагностика та ремонт електрики
 • Заправка кондиціонера
 • Шиномонтаж
 • Діагностика
 • Заміна водяного насоса
 • Заміна зчеплення
 • Заміна фільтрів

Це лише короткий перелік послуг нашого техцентру. Для обслуговування і ремонту Mini в нашому техцентрі використовується сучасне обладнання та оригінальний спецінструмент, ремонт проводиться згідно сервісним регламентам обслуговування BMW MINI. Маючи в своєму арсеналі багатий досвід і неперевершену якість послуг ми даємо гарантії на всі види робіт.

Якісний ремонт та обслуговування mini cooper

Ремонт та обслуговування Mini Cooper в автотехцентрі у Львові-гарантія вигідної співпраці, індивідуального підходу.

Чи доводилося вам відвідувати сервіси, де ремонт Mini робили ті, хто працює з BMW і думає, що в mini нічого особливого немає? Наш Автотехсервіс професійно і спеціалізовано займається таким видом діяльності, як ремонт Mini. Наші фахівці розуміють, що ремонт Mini – це особливий вид роботи, яка вимагає знати тонкощі саме цього унікального авто, всіх його варіантів і моделей, всіх років випуску, починаючи з далекого 1959 року.

У нашому центрі ремонт Mini здійснюють професіонали з великим досвідом роботи, в їх арсеналі не тільки передове обладнання, але і маса методів роботи, які дозволяють в кожному конкретному випадку знаходити той єдино вірний шлях, щоб ремонт Mini cooper був оптимальним за ціною, швидким за термінами виконання. Здійснюючи ремонт Mini cooper, ми використовуємо оригінальні запчастини, даємо гарантію на всі види робіт і деталі.

Крім ремонтних робіт, ми здійснюємо сервіс Mini, пропонуючи водіям відвідувати наш центр за індивідуальним графіком, щоб своєчасно вирішувати проблеми і попереджати їх появу.

Mini клубний СЕРВІС-це дуже зручна форма обслуговування, яка об’єднує всіх, хто став власником невеликого авто від BMW. Обслуговування Mini cooper, здійснюване в рамках клубного сервісу, — це те ж саме, як лікуватися у сімейного лікаря. Сервіс Mini cooper в нашому автотехцентрі-це гарантія індивідуального обслуговування.

Сервіс Mini cooper в нашому центрі-це швидкість роботи, зручний час відвідування, помірні ціни, наявність оригінальних частин. З метою попередження проблем ми рекомендуємо нашим клієнтам проходити планове технічне обслуговування mini cooper, ми завжди вибираємо оптимальний шлях вирішення проблем, економимо гроші клієнтів. Автосервіс Міні Купер від наших професіоналів-Це вигідна співпраця. Те, що ще добре працює, ми не змінюємо, усуваємо реальні проблеми і загрози і економимо ваші гроші..

Обслуговуючи MINI в нашому сервісі ви отримуєте:

— Зручні години роботи з 8.00 до 21:00 — 7 днів на тиждень

— Висококваліфікований технічний персонал

— Сучасне обладнання для діагностики та ремонту MINI

— Лакофарбові матеріали одного зі світових лідерів з виробництва цієї продукції

— Персональний менеджер

— Вигідні умови на обслуговування MINI

— Гарантія до 2-х років на всі запасні частини і до 182-х днів на вироблені роботи