Hyundai сервіс у Львові

Приведемо автомобіль в порядок за 24 години. Ось уже 10 років ми пропонуємо обслуговування Хендай. Щомісяця приймаємо більше 82 клієнтів, 90% з яких стають постійними. сервіс хюндайДетально консультуємо з усіх питань, надаємо допомогу в підборі запчастин.

Чому більше 82 клієнтів на місяць вибирають наш сервіс Хендай?

Економія:

Замовте заміну масла, регулювання фар або заміну гальмівних колодок-отримаєте діагностику безкоштовно. Надаємо знижки для постійних клієнтів нашого сервісу Хендай.

Ми працюємо — ви відпочиваєте:

Вам не доведеться нудьгувати, поки ми ремонтуємо ваш автомобіль. До ваших послуг затишна кімната для клієнтів, де можна почитати журнал, випити чашку кави або подивитися телевізор.

1 рік гарантії на всі роботи:

10 дипломованих майстрів, сучасне обладнання для ремонту, технічного обслуговування Хендай і діагностики-у нас є все, щоб привести в порядок ваш автомобіль.

Більше 5000 запчастин на складі:

Величезний вибір оригінальних аксесуарів і комплектуючих в наявності. Сертифікати та гарантії від виробника на всі позиції. Доставимо запчастини в будь-яку точку Львова.

Більшість організацій, що займаються технічним обслуговуванням автомобілів підтвердять, що більшої частини поломок, з якими стикаються власники автомобілів, можна уникнути, ремонт хюндайдотримуючись рекомендацій виробника по регулярному обслуговуванню і ремонту автомобіля. Належний догляд за автомобілем дозволить поліпшити його ходові характеристики, знизити витрату палива і підвищити безпеку.

Наші послуги з ремонту АВТО