Діагностика турбін у Львові

Більшість людей думають, що діагностика турбіни — проста операція, з якої без проблем впорається гаражний майстер. На практиці ж ця процедура являє собою складний процес, діагностика турбіни автоякий включає в себе безліч нюансів.

Компанія Avtoservis вже багато років успішно працює на ринку продажу, діагностики і заміни турбін. Турбосервіс уЛьвові, який ми пропонуємо, є повний комплекс послуг з перевірки і ремонту турбокомпресора:

  • Проведення комп’ютерної діагностики систем дизельних і бензинових двигунів. Окрему увага при цьому приділяється діагностиці параметрів систем турбонадува;
  • Перевірка систем силового агрегату, які впливають на працездатність турбіни;
  • Проведення профілактичних робіт по очистці компонентів турбін;
  • Проведення експертизи турбіни, яка вийшла з ладу або зламалася;
  • Ремонт турбіни за сучасними технологіями.

Діагностика і перебирання турбін

Діагностика турбін — комплекс заходів, які спрямовані на перевірку стану всіх компонентів агрегату. Після проведення діагностики можна приступати до ремонту потрібних елементів. Крім того, завдяки перевірці турбін можна зробити висновки про доцільності проведення ремонтних робіт.
Діагностика може проводитися двома способами:

  1. Без зняття турбіни, що дає можливість знайти радіальні люфти, а також перевірити компресор на пошкодження;
  2. Зі зняттям турбіни, завдяки чому вдається отримати оцінку стану працездатності та виявити будь-які механічні пошкодження.

Перебирання турбіни здійснюється досвідченими фахівцями, які мають всі необхідні знання і досвід роботи для того, щоб забезпечити якісне обслуговування.

Діагностика турбіни дизельного двигуна за низькими цінами

діагностика турбіни двигунаТурбовані дизельні силові агрегати заслуговують гарної оцінки за свою відмінну продуктивність і невелику ненажерливість. Однак, дані гідності безпосередньо залежать від стану турбіни, її зношеності і наявності зламаних деталей.

Діагностика турбіни дизельного двигуна, ціна якого відрізняється доступністю, проводиться на вищому рівні завдяки наявності інноваційного обладнання та висококваліфікованих фахівців.

Для того, щоб максимально скоротити витрати на ремонт турбін, необхідно звертатися до фахівців відразу ж при появі симптомів її несправності. Діагностика турбін такого силового агрегату повинна здійснюватися при низькій потужності установки, занадто великій кількості споживаного масла і підвищеній гучності роботи агрегату.

Турбо-сервіс у Львові — запорука роботи турбін і справності транспортного засобу.