Lexus сервіс у Львові

Якщо ви є щасливим володарем розкішного седана Lexus, то прекрасно знаєте, що дані автомобілі потребують регулярного технічного обслуговування. Всі японські моделі чутливі до сервіс лексустехнічних рідин і умов експлуатації, тому порушення регламенту ТО або спроба заощадити на расходниках призводять до передчасних поломок. Наш сервіс Лексус Дубровка обслуговує всі моделі від виробника, в тому числі LS, LX, NX, ES, GX, RX. При цьому ми даємо гарантію на всі роботи, тому ми несемо повну відповідальність за результат.

Ми надаємо повний спектр слюсрного ремонту для всіх марок і моделей автомобілів. Виконуємо будь-які види робіт починаючи з заміни повітряного фільтра, ремонту рульових рейок і до капітального ремонту двигуна автомобіля.

Яку роботу ми виконуємо?

Наш сервіс Лексус у Львові проводиться всі види робіт:

Кузовний ремонт-відновлення кузовних елементів після ДТП і усунення подряпин, вм’ятин, тріщин, відколів. Можливо-вирівнювання рами на стапелі. Під час роботи використовуються комп’ютерні програми, завдяки яким досягається ідеальне відновлення геометрії кузова.

Схід-розвал-підбір оптимального кута нахилу коліс по відношенню до дорожнього полотна для підвищення точності управління, в тому числі на граничних швидкостях.

Комплексна діагностика — це візуальний огляд, дефектовка, комп’ютерне сканування, тест-драйв. Автосервіс детально вивчає всі вузли і системи транспортного засобу, знаходячи навіть приховані дефекти на ранньому ЕТАПІ.

Капітальний і локальний ремонт-від реставрації ходової частини до усунення неполадок в роботі АКПП. Перед початком роботи ми проводимо повну діагностику, щоб точно визначити причину поломки.

Чому слід вибрати сертифіковане обслуговування?

ремонт лексусМи проходимо сертифікацію, щоб надати вам кваліфіковані послуги за справедливою ціною

  • Кваліфіковані співробітники: Майстри нашого сервісу щорічна проходять атестацію і підтверджують свою кваліфікацію
  • Високий рівень довіри: Ми цінуємо наших постійних клієнтів і дуже вдячні вам за вибір нашої станції
  • Гарантія на роботу і запчастини: Ми надаємо гарантію на роботу 2 роки або 24000км пробігу і 6 місяці на запасні частини

Чому саме ми?

Автосервіс має комплекс дилерського обладнання для проведення діагностичних і ремонтних робіт. Вся робота проводиться за технічною інструкцією від виробника, тому ми досягаємо позитивного результату в 100% випадків. У нашому розпорядженні величезний склад запасних частин і витратних матеріалів, в якому міститься більше 1000 одиниць продукції. Тому відновлення транспортного засобу займає мінімум часу, а найголовніше – результат зберігається надовго завдяки оригінальним комплектуючим.

Запишіться на техобслуговування та діагностику прямо зараз

Якщо ви хочете записатися в наш сервіс Lexus в місті Львів, то зв’яжіться з нами по телефону прямо зараз. Менеджер запише вас на зручний час і відповість на всі питання.