Ремонт (реставрація) рульових рейок у Львові

ремонт рульових рейок у ЛьвовіРемонтуємо будь-які види рульових рейок (гідравлічні, електричні, активні і т. д.) Ми самі виконуємо зняття і ремонт на місці. Більш того, багато сервісів самі відвозять до нас кермові рейки на ремонт.

Ви впевнені що рейка дійсно потребує ремонту?

З досвіду, близько 45% автомобілів. які до нас приїжджають на ремонт рульової рейки, проблема зовсім в інших вузлах – елементи підвіски, рульова колонка і т. д.

Щоб правильно визначити несправність потрібно провести діагностику, причому тільки на ямі, щоб підвіска автомобіля була в її природному стані!

Якщо вам потрібно правильна Діагностика рульового управління запишіться до нас!

Ремонтувати:

 • Кермові рейки легкових автомобілів;
 • Гідравлічні кермові рейки;
 • Активні кермові рейки;
 • Шланги гідропідсилювача керма;
 • Рульові редуктори вантажних автомобілів;
 • Механічні кермові рейки;
 • Електричні кермові рейки;
 • Насоси гідропідсилювача керма;
 • Промиваємо систему гідропідсилювача керма.

Проблеми, які ми вирішуємо:

 • Стукіт рульової рейки;
 • Текти рульової рейки;
 • Закушування керма;
 • Текти насоса ГУР;
 • Текти шлангів ГУР;
 • Туге обертання рульового колеса в одну або в обидві сторони;
 • Сторонні звуки в рульовому управлінні.

З такими проблемами зазвичай стикаються власники авто при ремонті рульового управління в інших сервісах:

реставрація рульової рейки— Сервіс затягує терміни. Самостійні пошуки Сервісу або рейки – справа не швидка. Або ж сервіс, в який ви віддали на ремонт рейку рідко оновлює свій склад, і там просто може не виявитися потрібного спецінструменту. Через це терміни збільшуються на цілі тижні, а то й довше.

— Сервіс скидають з себе всю відповідальність на клієнта. Наприклад, ви самі займаєтеся пошуком потрібної вам рейки, її потрібно спочатку десь знайти, правильно її підібрати і замовити (ніхто не застрахований від помилки в каталогах, через яку Вам можуть відправити не ту запчастину). Потім Знайти сервіс, який погодиться її встановити. Так ось, якщо рейка не підійде, сервіс може скинути з себе всю відповідальність на вас.

— Сервіс спеціально завищує ціни. Нова рейка, як правило, коштує відносно дорого-ціна доходить до 9. Можна зіткнутися і з китайськими аналогами, які часто видають за європейські оригінали. І служать вони дуже короткий термін, а потім ламаються, через що ви будете змушені міняти їх кожні півроку. А то і зовсім така рейка не підійде під ваше авто. Чекати якоїсь гарантії від таких рейок взагалі не варто.

— Сервіс не надає гарантій. Буває, що компанія працює не офіційно, тобто без документів. А значить і ніяких гарантій вона дати не може. Тому, у разі неналежного ремонту

— Сервіс не дозволяє контролювати процес ремонту. Працівники сервісу спеціально не пускають в ремзону. А коли намагаєшся до них додзвонитися, щоб дізнатися як просувається ремонт, то вони або грубо відповідають «коли треба, ми самі зателефонуємо», або зовсім не відповідають на дзвінок.

Чому 70% клієнтів вибирають нашу компанію для ремонту рульових рейок?

ремонт рульових рейокРемонт у нас-всього за 1 день. Наша компанія серйозно підходить до своєї роботи. Процес ремонту і терміни чітко налагоджені, а над Вашим автомобілем буде працювати ціла команда з 6 чоловік, кожен зі своїми обов’язками.

Ми гарантовано позбавимо Вас від проблем. Наша компанія надає гарантію від 1 року на всі види робіт, і, якщо вже так вийшло, що трапилася поломка з вашої вини, то ми усунемо цю несправність абсолютно безкоштовно.

Ви платите тільки за кінцевий результат. Ви оплачуєте ремонт тільки після того, як переконаєтеся, що вся робота виконана. Ми не квапимо вас діставати гаманець.

З нами Ви економите до 65% від ціни нової рейки. Якісно відремонтована рейка нічим не поступається новій, зате обходиться вона значно дешевше!

Ремонтуємо тільки те, що потребує ремонту. На відміну від магазинів запчастин, які абсолютно не зацікавлені у вирішенні Ваших проблем, ми не намагаємося вас обдурити і беремо гроші тільки за вирішену проблему. У цьому наші інтереси з Вами повністю збігаються.

Поки ви чекаєте закінчення ремонту, можете відпочити з комфортом. Наша компанія має в своєму розпорядженні чистою і затишною клієнтською зоною з HD-телевізором, кавою, чаєм і м’якими диванами. Ми абсолютно не перешкоджаємо вашому знаходженню в ремзоні.