Saab сервіс у Львові

Автомобілі шведської фірми Saab сьогодні не користуються широкою популярністю на ринку Львова, незважаючи на свою надійність і комфортабельність, тому знайти якісний Автосервіс Saab буває важко. Наш техцентр Saab пропонує власникам автомобілів даної марки практично всі необхідні послуги, а саме:

Комплексну діагностику автомобіля на професійному обладнанні, після якої однозначно будуть визначені всі несправності.

Ремонт Saab будь-якого ступеня складності, для чого тут є грамотні фахівці і відповідне обладнання, що дозволяє виконати відновлення геометрії кузова, полагодити ходову частину, електрику, систему управління автомобілем і навіть здійснити капітальний ремонт силового агрегату.

Сервісне обслуговування в рамках інструкції з експлуатації: заміну масла та інших рідин, контроль стану гальмівної системи, діагностику ходової частини та інші необхідні регулярні роботи.

Таким чином, якщо потрібен був візит в сервіс Saab, можна сміливо звертатися в центр . Кваліфіковані фахівці виконають необхідний ремонт Saab на сучасному обладнанні, в оптимальні терміни і за вигідною ціною. Для постійних клієнтів передбачені привабливі знижки та бонуси.

Ремонт Сааб в професійному автосервісі у Львові

  • Кваліфіковані фахівці
  • Досвід ремонтних робіт більше 10 років
  • Гарантія на виконані роботи 12 місяців
  • Суворе дотримання всіх термінів

Послуги з ремонту та обслуговування Saab

У нас ви можете розраховувати на високоякісний сервіс Saab і ремонт різного ступеня складності, будь-яких моделей і років випуску автомобілів SAAB. Сервіс являє собою технічне обслуговування автомобілів, а саме періодичну перевірку основних вузлів і агрегатів, оновлення витратних і мастильних матеріалів. Сервіс Сааб дозволяє підтримувати автомобіль в справному стані і своєчасно виявляти несправності, що вимагають оперативного втручання.

Ремонт авто здійснюється з використанням оригінальних і неоригінальних запчастин SAAB, нових або б/у. Ми маємо в своєму розпорядженні комплектуючими і запчастинами у великому асортименті, який постійно поповнюється. Для нас не існує поняття»дефіцит». Якщо ж на даний момент конкретного найменування немає в наявності, ми готові надати необхідні комплектуючі під замовлення в найкоротші терміни.