Заміна ланцюга ГРМ у Львові

ГРМ є важливою складовою ланцюгової передачі. Заміна ланцюга ГРМ за нормативами проводиться кожен 100000 км, проте на практиці цю послуга потрібно значно частіше. В заміна ланцюга ГРМукраїнських умовах комплектуючі іномарок зношуються швидше, тому потрібно своєчасно виявити проблему і усунути її. Щоб не допустити серйозної поломки, скористайтеся послугами мережі автосервісів: наші фахівці швидко впораються з поставленим завданням, і коштувати це буде недорого.

Ланцюг газорозподільного механізму (ГРМ) забезпечує відведення газу в системі ДВС, поєднуючи колінвал з розподілвалом. Існує два види конструкції ланцюга ГРМ: класична ланкова і пластинчаста – легша, для використання в сучасних автомобілях. Ланцюговий газорозподіл вважається більш надійним, ніж Ремінний. Проте, будь-яка Ланцюг ГРМ з часом розтягується, і тоді її потрібно міняти.

Автосервіс пропонує заміну ланцюга ГРМ за доступною ціною у Львові та супутні послуги: заміну масла, натягувачів, заспокоювачів, зірочок, сальників і т.д. а також ремонт, діагностику двигуна і комплексне технічне обслуговування автомобілів.

Причини заміни або ремонту ланцюга

 • Ремонт ланцюга ГРМ може знадобитися з кількох причин:
 • Знос шарнірних зчленувань. Будь-які рухомі деталі з часом зношуються, і інтенсивна експлуатація машини прискорює цей процес.
 • Збільшення кроку між ланками, в результаті чого двигун починає глухнути. Необхідна професійна діагностика та усунення проблем.
 • Пошкодження ланцюга після ДТП або самостійного ремонту.

Щоб отримати надійний результат, не витрачайте час на самостійні спроби, а відразу скористайтеся послугами професіоналів. Наші співробітники проведуть кваліфіковану заміну ГРМ, щоб забезпечити їй стабільну роботу. У продажу представлені всі необхідні комплектуючі.

У чому наші переваги?

заміна ланцюга ГРМ у ЛьвовіМи пропонуємо скористатися послугами фахівців за найвигіднішою вартістю. У всіх наших автосервісах діють фіксована вартість заміни ланцюга грм: виберіть найбільш близько розташований пункт обслуговування і заощадьте час і гроші. Записатися на прийом до майстра можна заздалегідь: ми економимо час клієнтів, і вам не доведеться довго чекати в черзі. Скористайтеся нашою пропозицією сьогодні: зателефонуйте і домовтеся зі співробітником автосервісу про зручний для вас день.

Заміна ланцюга ГРМ в нашій компанії в нашому автосервісі працюють фахівці, які знають про газорозподільних механізмах практично всі. У нас ви можете не тільки якісно і недорого поміняти ланцюг, але і вибрати комплект ГРМ за допомогою фахівця. (Консультація безкоштовна і ніяк не впливає на вартість заміни ланцюга ГРМ.) На нашому складі завжди в наявності оригінальні деталі і якісне моторне масло.

Технічний регламент робіт:

 • Візуальна діагностика вузла
 • Демонтаж старого ланцюга
 • Заміна кріпильних деталей (при необхідності)
 • Установка нового ланцюга ГРМ
 • Перевірка механізму на ходу

заміна ланцюга грм Автосервіс пропонує сучасний сервіс заміни ланцюга ГРМ. Ви можете залишити у нас машину на весь день і забрати її, коли робота буде зроблена. У Сервісі немає черг, а для короткострокового очікування передбачена комфортна клієнтська зона з кавою і Wi-Fi. Середній час роботи: 4-6 годин, в залежності від складності конструкції.

Потрапити на заміну ланцюга ГРМ в наш сервіс дуже просто:зателефонувати за номером в контактах сайту. Менеджер детально розповість про послугу і зорієнтує по вартості заміни ланцюга ГРМ для вашої моделі авто.

Як часто потрібна заміна ланцюга ГРМ?

За різними оцінками, Ланцюг ГРМ витримує від 70 до 300 тисяч кілометрів пробігу. Періодичність заміни залежить не тільки від якості механізму, але і від зовнішніх факторів. Експлуатація автомобіля за містом, перевезення важких вантажів і стояння в пробках значно скорочують термін служби ланцюга ГРМ. Також часта причина швидкого зносу ланцюга-агресивний стиль водіння. Якщо ваш автомобіль піддається хоча б одному з факторів ризику, Рекомендуємо проводити діагностику ГРМ під час техобслуговування (кожні 10-20 тисяч км пробігу).

Наші переваги

 • Гарантія 30 днів
 • Комплекти грм зі складу
 • Допомога з евакуацією