Сервіс Форд у Львові

Автомобільний концерн Форд відомий у всьому світі. Автомобілі цього бренду відрізняються ідеальним поєднанням стильного, престижного і елегантного зовнішнього вигляду з сервіс фордвідмінними технічними характеристиками. Керувати таким автомобілем одне задоволення. Адже будь-яка модель цього автомобільного бренду може похвалитися відмінною маневреністю, прохідністю, плавністю рухів, високими показниками комфорту і безпеки. Однак проявити свої кращі якості автомобіль зможе тільки, коли знаходиться в ідеальному технічному стані. Тому кожен власник автомобіля Форд повинен піклуватися про справність всіх його комплектуючих частин. Зробити це можна, якщо своєчасно записатися на сервіс Форд.

Автосервіс Форд

Сучасний, оснащений за останнім словом техніки сервіс Форд стане вірним помічником для всіх власників таких транспортних засобів. Тут проводиться повний спектр робіт з технічного обслуговування авто, заміни зношених комплектуючих деталей і відновлення транспортного засобу. Фахівці сервісу прекрасно розбираються у всіх нюансах автомобілів відомого американського бренду, що гарантує високу якість і оперативність всіх виконуваних робіт.

Послуги сервісу Форд:

Варто знати, що послуги сервісу Форд включають в себе безліч типів робіт.

Досвідчені фахівці проводять:

  • роботи з відновлення салону та ремонту кузова авто;
  • плановий технічний огляд транспортного засобу;
  • зварювальні роботи;
  • ремонт / заміну двигуна, трансмісії, підвіски, рульової рейки та інших запчастин;
  • високоточну комп’ютерну діагностику авто.

ремонт сітроенПрофесійний сервіс Ford-це найкраща можливість подбати про ідеальний технічний стан автомобіля і продовження терміну його експлуатації. Фахівці сервісного центру не тільки проводять комплексні роботи з відновлення транспортного засобу, а й інші роботи, які складно виконати власнику авто самостійно. Тут можна замінити диски і гальмівні колодки Форд, провести ремонт коробки передач або пофарбувати бампер авто. Адже каталог послуг сервісу Форд широкий і різноманітний.

Демократичні ціни на послуги сервісу Ford

Часом Власникам цих престижних автомобілів складно знайти розумні ціни на послуги сервісу Ford. Наш сервісний центр пропонує саме таке рішення. Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта, тому пропонуємо висококласне обслуговування за привабливими цінами. Кожен співробітник нашого сервісу-це висококваліфікований фахівець, який має великий досвід, необхідні знання та практичні навички.