Ремонт двигунів у Львові

З ремонтом двигуна може зіткнутися кожен, тому що будь-який механізм рано чи пізно зношується. Багато автовласників, коли потрібно зробити дрібний ремонт двигуна або ремонт двигуна у Львовікапітальний ремонт двигуна, намагаються зробити ремонт своїми руками або вдатися до допомоги знайомих майстрів. Власники дорогих автомобілів, не бажаючи ризикувати, віддають перевагу спеціалізованому автосервісу, де є компетентні фахівці з тієї чи іншої марки автомобіля. Який спосіб для себе вибрати і до кого звертатися, будь то ремонт дизельних двигунів або ремонт бензинових двигунів вирішувати тільки вам. З повною упевненістю можна сказати, що більш якісний ремонт і професійне обслуговування ви отримаєте тільки силами кваліфікованого майстра працює в технічно обладнаному автосервісі як наш.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісне обслуговування на професійному рівні і за прийнятною вартістю.

Марки автомобілів, які ми обслуговуємо і здійснюємо ремонт двигуна: Слухавши, Лексус, Шкода, Фольксваген, Шевроле, Опель, Субару, Hyundai, БМВ, Кіа, Вольво, Рено, Ніссан, Мерседес, Мазда, Порше, Броду, Хонда, Міцубісі, Пежо, Тойота, Suzuki, ВАЗА, ЛАДО, УАЗ, ГАЗ.

Ремонт двигуна, ціна якого залежить від кількості зношених деталей, займає досить багато часу. Наш Автосервіс технічно обладнаний для проведення різних ремонтно-технічних робіт. Досвідчені майстри нашого тех. центру легко впораються з дрібними неполадками, а також проведуть якісний ремонт турбіни двигуна, ремонт блоку двигуна, ремонт турбін дизельних двигунів, якісно виконають роботи по заміні зношених деталей двигуна та інші технічні роботи. Нам можна довірити ремонт двигуна у Львові в незалежності від марки транспортного засобу і Його року випуску.

Коли звертатися в автосервіс для ремонту двигуна?

Якщо в процесі експлуатації двигун стукає, збільшився витрата палива і масла, загубилася потужність, значить, вам слід їхати на СТО в . До основних показників несправності мотора ремонт двигуна автовідноситься:

 • Витрата масла перевищено. Рівень масла повинен бути на рівні між позначками» min «і»max». Найбільш оптимальний показник для бензинового двигуна, коли доливається 1 літр масла від заміни до заміни.
 • З вихлопної труби виходить чорний дим або білий з відтінками.
 • Нагар на свічках. Світло сірий відтінок говорить про справну роботу вузла. Будь-який інший відтінок і колір, наприклад червоний, чорний і білий вказує вам на несправність або поломку. Чорний колір вказує на несправності в паливній системі. Білий колір вказує на низькоякісне паливо. Червоний колір говорить про згоряння присадок в маслі і паливі.
 • На слух визначається нерівномірна робота двигуна, на холостих обертах, або трясеться важіль перемикання КП. Якщо у вас інжекторний двигун, то можлива несправність датчика. Якщо ми розглядаємо карбюраторний двигун, то несправність може бути в самому карбюраторі. В цьому випадку знадобиться Діагностика ДВС
 • Збільшилася витрата палива. Тут враховується їзда в зимовий період і якщо автомобіль новий, тільки з салону, в цьому випадку незначне збільшення витрати палива вважається допустимим.
 • Зниження потужності. Заміряти показник можна на першій або другій передачі з розгоном до 100 км/год.
 • Сторонній стукіт у вигляді дзвінка, він може бути так само глухий, слабкий або сильний. Це ознаки того що є проблема з вузлами.
 • Слабкий тиск масла. Як правило, в цьому випадку, загоряється лампочка на панелі приладів
 • Перегрів мотора без видимих причин, так само є причиною з’їздити в автосервіс до фахівця.

Ремонт двигуна у Львові

У нашому автосервісі ремонт двигуна будь-якої марки здійснюється в кілька основних етапів в залежності від складності ремонту. Дана процедура є складним процесом, який може зайняти досить багато часу особливо, якщо ми маємо на увазі, Капітальний ремонт ДВС. Тому проводити якісні ремонтні роботи без досвіду і відповідної кваліфікації, а так само не маючи необхідного обладнання та інструментів просто неможливо. Ми настійно рекомендуємо звертатися до фахівців автосервісу. Позбавте себе від проблем в майбутньому, не витрачайте свій час на ремонт двигуна, у Львові є достатньо автосервісів, куди можна звернутися в тому числі і наш.

Ремонт ДВС У Львові якісно, швидко і за доступною вартістю можна зробити в нашому автосервісі. Компетентні майстри не тільки усунуть неполадки, але і зроблять повну діагностику, після ремонту, яка дозволить переконатися в якісно виконаному ремонті. На всі виконані роботи ми даємо гарантію.

Приїжджайте і переконайтеся в цьому самі!

Профілактика стану двигуна

ремонт двигунівДвигун транспортного засобу-це один з важливих вузлів авто. Від того, як ви будете підтримувати його працездатність, виконуючи рекомендації виробника, залежить його робота в цілому і Ваша економія в майбутньому на ремонті. Сучасні машини оснащуються новітніми агрегатами, виготовленими з урахуванням новітніх технологічних розробок і від того як ви будете дотримуватися елементарних правил експлуатації безпосередньо залежить їх подальша робота.

Основні рекомендації та правила експлуатації:

 • Проходьте регулярний техогляд автомобіля
 • Розігрівайте мотор перед початком руху
 • Контролюйте рівень масла
 • Не вдавайтеся до агресивної їзди і т. п.

Дотримуйтеся простих правил експлуатації від заводу виробника і Ваш автомобіль буде довгі роки їздити без капремонту двигуна. Зіткнулися з необхідність діагностики або вам потрібен ремонт двигуна в, звертайтеся до наших професіоналів. Великий стаж роботи з різними марками автомобілів дозволяє гарантувати результат.