Балансування коліс у Львові

Наша компанія виконує балансування коліс легкових автомобілів, позашляховиків і середньо вантажних автомобілів у Львові. Наш центр має сучасний балансувальний стенд. Це балансування коліс у Львовідозволяє балансувати колеса різних типорозмірів від R12 до R22. Автоматизація процесу гарантує високу точність і оперативність робіт. Уточнити ціну послуги, записатися на діагностику ТЗ можна по телефону або на сторінках сайту.

Як визначити появу неполадок

Балансування коліс-дія, яку зазвичай проводять в рамках планової, сезонної зміни гуми. При усуненні дисбалансу досягається плавний хід машини, забезпечується зручність водія і пасажирів під час поїздок. Після завершення робіт маса коліс буде рівномірно розподілена щодо центру. Транспортний засіб стає більш маневреним, слухняним, що робить безпечнішим рух на великій швидкості.

Своєчасне проведення процедури дозволить уникнути підвищеного навантаження на вузли і деталі ТЗ. Дисбаланс збільшує ймовірність передчасного зносу елементів рульового управління, покришок. Якщо колеса не врівноважені на осях симетрії, навантаження на маточину стають різноспрямованими. Це відбувається навіть при незначному порушенні балансу.

Ознакою того, що ваше авто потребує балансування, є:

 • відчуття вібрації під час руху;
 • збільшення рівня шуму;
 • підвищення витрати палива;
 • прискорення зносу деталей підвіски;
 • збільшення гальмівного шляху;
 • швидкий знос покришок.

При виникненні подібних проблем радимо звернутися до фахівців нашої компанії в Львові для перевірки автомобіля на дисбаланс. Наша майстерня працює цілодобово без вихідних. Ми гарантуємо клієнтам привабливі ціни на шиномонтажні роботи, оперативність обслуговування.

В яких випадках терміново потрібно усунення дисбалансу

Фахівці рекомендують проводити планове балансування коліс кожні 5 тисяч кілометрів пробігу. Після установки нової гуми балансують вже через тисячу кілометрів. У деяких балансування коліс послугивипадках ця процедура виконується позапланово. Вона необхідна:

 • при перебортовке, сезонній зміні шин;
 • після заміни покришок і / або дисків у зв’язку зі зносом або пошкодженням.

Якщо ви стали учасником ДТП, при якому автомобіль отримав сильний удар, необхідно заїхати на СТО і перевірити колеса. Коли машина на великій швидкості потрапляє в ямку або стикається з перешкодою, відбувається деформація диска, яка призводить до зміщення центру ваги. Аналогічна ситуація виникає через неправильну геометрію колеса.

При невеликому дисбалансі вібрація може не відчуватися, проте навантаження на вісь істотно підвищуються.

Послідовність і ціна проведення робіт

Першим етапом балансування коліс є демонтаж і очищення коліс від бруду за допомогою спеціального інструменту. Далі їх встановлюють на балансувальний верстат, закріплюють і центрують. Майстер вводить в комп’ютер дані про типорозмірі диска, і пристрій автоматично розраховує, де потрібно додати вантаж. При проведенні процедури застосовують металеві важки різної ваги.

Підсумкова вартість послуги залежить від типорозміру і ступеня зносу диска.

Балансування коліс

Фахівці рекомендують в обов’язковому порядку проводити роботу по встановленню балансу між центром ваги покришки і віссю обертання колеса в наступних випадках:

Після заміни гуми, а також при установці нових автопокришок.

Після закінчення проведення ремонту підвіски легкових машин.

У разі виявлення механічних пошкоджень передніх або задніх дисків.

Якщо явно відчуваються биття колеса на ходу.

І навіть якщо автовласник не фіксує ніяких відхилень, Рекомендована періодичність проведення регулювання – 1 раз на півроку. Тим більше, що ціна такої роботи невисока, навіть у Львові.

Професійний підхід

Балансування коліс-одна з найбільш затребуваних послуг в автосервісах Львова. Щоб забезпечити якісне проведення роботи важливо не тільки знайти, де можна зробити балансування коліс дешевше, але і переконатися в компетентності майстрів. Якісна робота-запорука надійної тривалої експлуатації автомобіля.

У нашій компанії здійснюється професійне балансування коліс R14, а також інших розмірів.

Хороший шиномонтаж залежить від цілого ряду факторів, і у нас вони всі враховані:

 • сучасне професійне обладнання, на якому можна відбалансувати R17 і будь-який інший радіус покришки;
 • досвідчені автомеханіки;
 • використання якісних витратних матеріалів від провідних виробників запчастин;
 • суворий контроль якості виконаної роботи;
 • доступна ціна.

Вся робота виконується в автоматичному режимі, що виключає ймовірність людського фактора і помилки при виконанні даної регулювання. Завдання автомеханіка-встановити спеціальний грузик точно в вказане місце. Повторна перевірка дозволяє переконатися в точності виконаної роботи.

Швидко і якісно

Балансування коліс в здійснюється як за попереднім записом, так і в порядку живої черги. У будь-якому випадку роботи виконуються оперативно і з відмінним результатом. Скільки коштує виконання роботи можна дізнатися у наших менеджерів або отримати необхідну інформацію на сайті. Вартість вказана в залежності від розмірів покришок, при цьому відмінності між радіусами R15 і, наприклад, R16 – мінімальні.

Потрібні гарантії надійності виконання балансування, оперативність за помірну плату-звертайтеся в наш сервіс!