Заміна масла АКПП у Львові

Заміна масла в АКПП — заміна мала в АКППодна з найчастіших завдань, що виникають під час Обслуговування трансмісії. Трансмісійне масло є невід’ємною частиною коробки автомат, оскільки створює необхідний тиск для передачі обертального моменту. Масло в автоматі нарівні з деталями і механізмами трансмісії з часом втрачає свої властивості, іншими словами мастильний матеріал має свій ресурс. Незважаючи на те, що виробники зазвичай вказують в інструкції, що залите в коробку трансмісійне масло розраховане на весь термін служби машини, технічну рідину необхідно періодично міняти.

Коли потрібна заміна масла в коробці автомат АКПП?

Наші фахівці більше 12 років займається ремонтом і заміною масла в коробці автомат за низькою ціною. Завжди готові проконсультувати в питанні вибору відповідного мастильного матеріалу відповідно модифікацією коробки передач. В асортименті є як оригінальні, так і якісні аналоги від відомих виробників масел. Є дистриб’юторами:

 • Motul;
 • Shell;
 • ZF;
 • Wolf;
 • Castrol
 • Mobil.

В наявності завжди є технічні рідини від цих виробників. Що важливо, Вам не доведеться чекати і простоювати в довгих чергах – беремося за роботу при першому зверненні клієнта. Ціна на послугу виправдана високою якістю, при цьому залишається конкурентною і однією з найнижчих у Львові.

заміна мала АКППНаш спеціалізований сервіс завжди радий надати послуги з обслуговування вашої трансмісії.

Фахівці рекомендують міняти масло в АКПП раз в 50-60 тис.км пробігу, для деяких агрегатів прийнятна періодичність раз в 70-80 тис. км. Сучасні гідроавтомати пішли вперед від попередників, але їх конструкція залишилася практично колишньою. Тим не менш, нові автоматичні коробки передач стали більш примхливими і вимогливими до обслуговування. У плані технологій виробництво трансмісійних масел також пішло вперед, але рядок «масло на весь термін служби» – щось з розряду фантастики. Коли у нас запитують, потрібно міняти масло в АКПП чи ні, ми відповідаємо однозначно – так.

Заміна масла в коробці автомат АКПП

Відкритим залишається тільки питання, яким спосіб змінити відпрацьовану ATF-ку. Зазвичай робота проходить одним з таких способів:

 • часткова заміна масла в АКПП без фільтра;
 • часткова заміна масла в АКПП з заміною фільтра і зняттям піддону;
 • повна заміна масла в АКПП за допомогою спеціального апарату.

Найбезпечніший спосіб-часткова заміна масла в коробці без зняття піддону. Безпечний або щадний метод оптимально підходить для тих гідроавтоматів, в яких не міняли технічну рідину згідно з регламентом більше 150.000-180.000 км.Також цей спосіб підходить для коробок передач, у яких взяте на пробу масло потемніло і відрізняється паленим запахом. Методом часткового заміщення ATF вдається змінити близько 60% від усього об’єму рідини в коробці. Подібну процедуру слід виконати кілька разів через встановлений фахівцями інтервал часу.

Заміна масла в автоматі апаратом

Чи корисна Апаратна заміна масла в АКПП? Наша думка-так, але не у всіх випадках. Ми, працюючи в сфері обслуговування АКП з впевненістю говоримо, що в ряді ситуацій така заміна мала в АКПП Львівзаміна може просто вбити коробку. Для початку потрібна професійна консультація фахівців, причому не тих, хто працює в автосервісі загального напрямку, а тих, хто стикається з ремонтом КП щодня.

Добре оснащені станції технічного обслуговування вже довгі роки пропонують послугу заміни ATF апаратом. Але для багатьох автомобілістів цей вид обслуговування все ще залишається «новинкою», що періодично стає приводом для появи чуток, домислів і суперечок про переваги і недоліки даного способу. В яких випадках необхідна Апаратна заміна масла в АКПП? У ряді випадків заміна апаратом дійсно може «вбити» коробку передач, оскільки в процесі повного оновлення матеріалу свіжа Технічна рідина, що має більш високі захисні і миючі властивості, здатна вимити відкладення і закупорити фільтруючий елемент і канали гідроблоку. В результаті падає робочий тиск масла, починається масляне голодування і коробка «вмирає».

Заміна масла в акпп апаратом

Повна заміна масла в АКПП допустима, якщо масло повністю міняли у встановлений регламентом термін. Що краще підійде вам – часткова або повна заміна масла в АКПП – фахівці нашої майстерні зможуть сказати після діагностики авто і коробки передач зокрема. Перед початком процедури вкрай важлива консультація професіоналів, причому тих, хто щодня стикається з подібною роботою і спеціалізується саме на ремонті і заміні масла в автоматичних трансмісіях. Фахівці нашої автомайстерні кожен день здійснюють від 5 і більше робіт по зміні трансмісійної рідини, тому ми обізнані в нюансах і особливостях обслуговування як старих, так і нових автоматів.

Ознаки, що вказують на необхідність зміни масла в АКПП

Будь-яка ATF-ка з часом втрачає свої властивості і якості, що особливо обумовлено агресивним характером експлуатації авто: перегріви через жорстку їзди, потрапляння в масло продуктів зносу. Навіть якщо масло візуально чисте і не перегріте, воно все одно «старіє», виробляються задають в’язкість присадки і втрачається властивості основи.

Заміна масла в автоматичній коробці передач АКПП

Часткова зміна трансмісійної рідини разом з фільтром рекомендується, якщо коробка подала перший » дзвіночок»:

 • авто штовхається;
 • машина смикається під час набору швидкості;
 • яскраво виражений шум трансмісії в ході експлуатації авто;
 • не включається одна або відразу кілька передач.

Якщо ви помітили відхилення трансмісії від нормальної роботи – однозначно варто почати з часткової заміни, так часто вдається усунути всі симптоми. Але в певних ситуаціях доречна і повна зміна ATF.

Чому ми?

Наш стаж в сфері обслуговування автоматичних трансмісій більше 12 років. Ми завжди з радістю надамо консультацію щодо вибору підходящої рідини для агрегату, обсягу і методу заміни масла в кожному конкретному випадку.

Вічних технічних рідин для авто не існує, і поки що не придуманий спосіб обійти старіння матеріалу. Якщо ви давно або взагалі ніколи не міняли масло в АКПП, то прийшов час це зробити, за умови, що ви маєте намір довго і безхлопотно експлуатувати автомобіль. Ми в свою чергу гарантуємо:

 • низькі ціни;
 • якісні оригінальні масла і аналоги;
 • консультацію та допомогу в підборі ATF.

Але варто розуміти, що заміна масла в коробці автомат – це не лікування «хвороб», а профілактика. Якщо автомат вже несправний, є механічні поломки, в першу чергу слід ремонтувати АКПП. При бажанні клієнт може бути присутнім під час проведених робіт і спостерігати за процесом. Відкритість і чесність – це наші основні принципи, від яких ми не відступаємо.