Чіп тюнінг у Львові

Збільшення потужності автомобілів є головним напрямком нашої діяльності. Збереження ресурсу двигуна і організація Вашого комфорту при повсякденному водінні автомобіля-чіп тюнінг у Львовінаші основні пріоритети. Багаторічний досвід технічного доопрацювання і підтримки автомобілів дозволяє нам вирішувати завдання будь-якої складності.

Напрямок детейлінгу для нас став поворотним моментом у побудові бізнесу. Ми завжди намагалися, щоб автомобіль, що залишає наші стіни був ідеальним як технічно так і зовні. Згодом спроби робити «красиво» привели до формування повноцінного напрямку детейлінга в наших стінах. Інвестуючи в навчання співробітників, обладнання, інструмент і приміщення ми будуємо свою мрію про технічний центр в який можна приїжджати «як додому» і при цьому отримувати преміальний рівень обслуговування.

Ми забезпечимо виконання будь-якого поставленого завдання на найвищому технічному рівні і з розумінням справи!

Коротко про чіп тюнінгу

Чіп тюнінг (Chip tuning) спочатку мав на увазі заміну або перезапис чіпа EPROM (erasable programmable read only memory) який знаходиться в електронному блоці управління (ЕБУ) двигуном, трансмісією або іншим агрегатом. Робиться це з метою поліпшити показники: потужності, екологічності або економічності. Ці можливості доступні, тому що виробник змушений використовувати консервативні настройки з метою компенсувати можливі відхилення при потоковому виробництві для різних регіонів і умов використання і технічного обслуговування. Як правило, але не завжди, автомобілі з модифікованою програмою вимагають більш уважного обслуговування і більш якісне паливо.

чіп тюнінг автомобіля

Так процедура чіп тюнінгу виглядала в 1980-1990 роках. Сьогодні термін чіп тюнінг трохи оманливий, так як продовжує використовуватися для процедури при якій вже не відбувається фізична Заміна мікросхеми. Сучасні блоки управління двигуном, в більшості своїй, можуть бути перепрограмовані через діагностичний роз’єм OBD або спеціальний інженерний роз’єм BDM.

З розвитком технологій все більш складна електроніка встановлювалася і в автомобілі. Сучасний блок управління двигуном (в народі «мізки») дозволяє управляти багатьма аспектами роботи двигуна, такими як кут випередження запалювання, уприскування палива, електронний дросель, перепускний клапан, регулювання тиску наддуву турбіни, обмеження оборотів і швидкості, робота коробки АКПП,

DSG, PDK і десятків інших вузлів.

Існує безліч параметрів, які можуть бути змінені при чіп тюнінгу і кожен з них впливає на потужність, чуйність, економічність і екологічність по-своєму.

Наші переваги

Гарантія

Приймаючи автомобіль від замовника, наша компанія несе за нього повну відповідальність.

Надійність

Перепрошивка ЕБУ безпечна для електроніки. Прошивки проходять довгі тести на реальних автомобілях, кожна прошивка ссумарно має більше 500 тисяч пробігу.

Ефективність

Ви відразу відчуєте результативність чіп-тюнінгу: помітне збільшення потужності і крутного моменту.

Якість

Ми працюємо на оригінальному обладнанні останнього покоління. Виробляючи чіп-тюнінг в нашому сервісі, ви отримуєте високу якість.

Services

результати чіп тюнінгуЧіп-тюнінг двигуна авто у Львові-одна з популярних послуг, яка передбачає індивідуальне налаштування ключових систем машини. Грамотна налагодження дозволяє підвищити крутний момент і ефективність роботи мотора при збереженні або скороченні витрати палива. Плюс заходи — у відсутності фізичного втручання. Тюнінгований автомобіль залишається на офіційному гарантійному обслуговуванні.

Серійні машини не припускають індивідуальну настройку моторної частини. Послуги чіп-тюнінгу в Львові від виробників швидше виняток з правил. Однак можливість регулювання параметрів основних систем мається на увазі заводом-виробником. Наше завдання-допомогти клієнтам використовувати цю перевагу собі на благо.

Компанія пропонує професійне чіпування двигуна авто у Львові. Наші знання і досвід дозволять вичавити максимум можливостей з вашого транспорту.

Наші переваги

 • Гарантія на chip tuning.
 • 500 тис. пробігу на кожну прошивку-тестуємо налаштування на реальних автомобілях.
 • Результат-видиме збільшення потужності і крутного моменту-відчутний і вимірюємо.
 • Ремонт і діагностика проводяться на високотехнологічному обладнанні.

Переваги чіпованого двигуна перед нечипованим

Машини серійного виробництва не мають видатних характеристик. Вони відрізняються середньою потужністю моторів при збереженні малої витрати палива і відповідності екологічним нормам. З цієї причини базові моделі не задовольняють потребам просунутих автолюбителів. Мета чіпування двигуна авто у Львові-оптимізувати програму управління для підвищення характеристик потужності, підняти динаміку, виключити млявість ходу.

Відмінності тюнінгованих машин:

 • збільшена потужність мотора;
 • високий розгін на середніх і низьких оборотах;
 • краща маневреність;
 • менша витрата палива;
 • покращений режим холодного запуску;
 • стабілізований режим холостого ходу;
 • відсутність обмежень по оборотах і швидкості;
 • адекватна робота системи охолодження.

Чіп-тюнінг (у Львові проводилися реальні експерименти, які дозволили порівняти характеристики машини до і після налаштування) дає приріст потужності до 25% на бензинових і дизельних моторах.

У яких випадках необхідний чіп-тюнінг двигуна авто?

видалення каталізатораПотужність і крутний момент мотора нижче заявлених спочатку або «впали» з часом. Машина споживає багато палива — можна зменшити витрату на 6-12 % через чіпування двигуна авто, у Львові при частому використанні транспорту результат стає помітний у вигляді реальної економії на бензині.

Потрібно скорегувати програму блоку управління при перекомпіляції (наприклад, перекладі машини на газове паливо). Є проблеми з рециркуляцією вихлопних газів-необхідно відключити або виконати ремонт ЄДР (системи, призначеної для зменшення шкідливих викидів).

Каталізатор вийшов з ладу і мотор працює нестабільно-вирішити проблему можна за допомогою чіп-тюнінгу, у Львові майстерні для цього використовують програмне і фізичне видалення каталізатора.

Показники спідометра не відповідають дійсним і пробіг автомобіля відображається некоректно-потрібне налаштування спідометра. Забився сажовий фільтр і потужність мотора впала-початкові характеристики без перешкод з боку вихлопної системи дозволить відновити чіпування двигунів авто, у Львові цей спосіб вже підтвердив ефективність вирішення проблеми.