Ремонт дизельних форсунок у Львові

Наш автосервіс надає послуги з ремонту форсунок для дизельних легкових і вантажних автомобілів. У Львові та області виконуємо діагностику і технічне обслуговування паливних ремонт форсунокфорсунок автомобілів різних марок. На надані послуги надаємо гарантію.

При виявленні будь-яких явищ, пов’язаних з несправністю форсунки дизельного двигуна, автомеханіки наполегливо рекомендують негайно звертатися в сервісний центр. Дешевше і простіше оплатити їх професійну промивку та регулювання, ніж через час купувати і встановлювати нові запчастини.

Причини несправності форсунок

Форсунки потрібні для розпилення дизельного палива в камері згоряння. Від їх працездатності безпосередньо залежить функціональність всієї паливної системи автомобіля. Правильно відрегульовані форсунки дозволяють дотримуватися економію палива. Необхідна кількість палива, кілька разів за такт впорснути під високим тиском дозволяють досягти максимального ККД від процесу горіння.

Найменші зміни в цих деталях призводять до явищ, помітивши які власник автомобіля зобов’язаний терміново звернутися в сервісний центр. Сигнальними проявами несправності в форсунках є:

  • перебої в роботі силового агрегату;
  • надмірна задимленість відпрацьованих газів;
  • втрата потужності двигуна;
  • перевитрата палива;
  • стуки і шуми при роботі мотора.

ремонт дизельних форсунокОднією з причиною поломки форсунок є те, що на заправках заливають не зовсім чисте паливо, а солярку з непередбачуваними стандартом «добавками», в тому числі з водою, і бензином. В результаті форсунки виходять з ладу набагато швидше, ніж заявляє виробник.

Самостійний ремонт і заміна дизельних форсунок чревата проблемами під час їзди. Ремонтувати форсунки за вимогами виробника, можна лише в спеціалізованому автосервісі. Наша компанія має все необхідне обладнання, досвідчених фахівців, оригінальні стенди та комп’ютерні програми для якісного і швидкого ремонту будь-яких дизельних форсунок.

Перед ремонтом механічних форсунок проводиться їх механічне очищення та перевірка на спеціальному стенді, перевіряється форма факела і тиск розпилу.

Перед постановкою на стенд форсунок Common Rail проводиться миття в ультразвукової ванні, перевірка опору електромагніту за допомогою професійного мультиметра і видалення залишків дизельного палива і домішок на механічному стенді.

Після попередніх процедур форсунки Common Rail проходять випробування на стенді первинної перевірки EPS 205 або іншому. При перевірці аналізуються наступні параметри:

  • герметичність форсунки без подачі сигналу (Leak Test);
  • обсяг подається і повертається палива в режимах максимального навантаження (VL), середніх режимах (VE), холостому ходу (LL), попередньому уприскуванні (VE);
  • стартовий режим і опір пьезоелемента (для пьезофорсунок).

У разі невідповідності реальних параметрів роботи тестового плану, форсунки розбираються майстром з характеру пошкоджень, визначаються причини виходу з ладу на основі спеціального каталогу несправностей.

Ремонт форсунок фахівці вважають однією з найскладніших робіт в обслуговуванні дизельного автомобіля. При здійсненні ремонтних робіт наша команда дотримується регламенту виробника і орієнтується на його стандарти.

Для зручності клієнтів, ми пропонуємо купити форсунки для дизельних двигунів в нашому інтернет-магазині. Автомеханіки мають багатий досвід, що дозволяє нам швидко, ефективно обслуговувати і ремонтувати різні дизельні авто. Ми не просто запропонуємо ремонт або заміну форсунок, але і обґрунтуємо необхідність ремонту.