Заміна двигуна у Львові

Мотор піддається постійним навантаженням, в силу чого згодом потребує ремонту або повної заміни. Якщо ремонт двигуна недоцільний за ціновими параметрами, силовий агрегат заміна двигуназамінюється повністю. Завдяки новітньому обладнанню, зняття/установка мотора в нашому автосервісі відбувається в суворо відведені для цього терміни по взаємовигідним цінами. Моделі сучасних транспортних засобів вже не мають номерних знаків ДВС і їх не потрібно буде реєструвати в ДАІ, а двигуни старіших автомобілів можна замінити частково.

Що таке часткова заміна двигуна?

Одним з основних методів може стати заміна двигуна без навісних технічних механізмів та вузлів, куди входять:

  • Електропроводка і датчики;
  • Турбонагнітачі;
  • Електронні блоки управління;
  • Насоси високого тиску;
  • Повітряний і масляний трубопровід;
  • Прокладки та інші деталі.

До часткової заміни двигуна відноситься і заміна блоку поршневої системи, де корпус встановлюється зі старого ДВС. Ви зможете вибрати найбільш правильний варіант, тільки, довірившись профільним фахівцям нашого автосервісу. Такий спосіб дозволяє економити кошти і звільняє від переоформлення силового агрегату в ДАІ.

Як відбувається монтаж/демонтаж двигуна в нашому автосервісі?

Наш автосервіс вже давно надає якісні послуги по ремонту всіх систем і технічних вузлів різних марок автомобілів. Фахівці автосервісу мають в своєму розпорядженні новітнє обладнання, необхідні інструменти і досвід роботи, що дозволяє виконувати будь-які складні операції на найвищому рівні.

заміна двигуна автомобіляНеобхідність повної заміни двигуна може бути в декількох випадках:

  • Перехід на дизель або на більш менший, більший обсяг;
  • Ремонт коштує дорожче;
  • Занадто стара модель агрегату, на яку неможливо купити запчастини;
  • Наслідки ДТП.

Операції із заміни двигуна є досить трудомісткими і складними, тому довірити їх можна тільки досвідченим фахівцям. На всі проведені роботи майстрами нашого автоцентру, ми надаємо гарантію. При заміні двигуна повністю перевіряється його герметичність, видаляється все старе мастило і наноситься нове, а також змінюється моторне масло. Час проведення робіт залежить від складності заміни та становить мінімум 5 годин.

Запобіжні заходи

Після заміни двигуна власник транспортного засобу повинен дотримуватися певних запобіжних заходів. Перший час швидкісний режим не може перевищувати 100 км./год. Слідкуйте за датчиками приладів і рівнем технічних рідин.

Звертайтеся до нас! Наші майстри якісно проведуть заміну двигуна в строго відведені для цього терміни.