Skoda сервіс у Львові

ŠKODA Service Plus — пакет додаткових робіт за розумну вартість, виконання яких дозволяє отримати додаткову впевненість і комфорт при експлуатації автомобіля. Наші співробітники сервіс шкода є висококласними фахівцями, регулярно підвищують кваліфікацію в навчальному центрі ŠKODA. Ремонт і обслуговування автомобіля в офіційному сервісному центрі проводиться на професійному обладнанні з використанням тільки оригінальних деталей і рекомендованих матеріалів. Додаткові роботи, пов’язані із заміною деталей за додаткову плату, здійснюються тільки після повідомлення клієнта і за його згодою.

Прайс-лист на основні послуги

Профілактика і діагностика

Раптове припинення циркуляції антифризу найчастіше призводить до швидкого перегріву мотора шкоди Рапід і його неминучої поломки. Тяжкість пошкоджень буде залежати від конструкції агрегату і часу роботи без охолодження (в самому несприятливому варіанті справа може дійти до капремонту).

ремонт шкодаЩоб захиститися від серйозних поломок, рекомендується встановлювати новий насос при кожній заміні його приводного ременя. Довірте цю роботу майстрам нашої мережі автосервісів, якщо хочете отримати допомогу у виборі запчастин і гарантію їх якісного ремонту.

Наші переваги

Запчастини в наявності:

83% запчастин на складі або доставка протягом години.

Гарантія до 1 року:

Не боїмося давати тривалу річну гарантію на роботу і запчастини.

Віддамо машину вчасно:

100% повернення автомобілів в строк, як обіцяли.

Ремонтуємо будь-які несправності автомобілів Шкода

У нашому техцентрі ви можете замовити послугу ремонту та обслуговування своєї шкоди. Поміняти масло, свічки, фільтра і колодки. Наші фахівці абсолютно безкоштовно перевірять стан ходової частини вашої шкоди і рівні технічних рідин, якщо будуть виявлені якісь несправності, то ми усунемо їх швидко, якісно і за доступними цінами.

Якщо вашій шкоді буде потрібно більш серйозний ремонт, то ми впораємося з ним без проблем. У розпорядженні нашого техцентру оригінальне дилерське обладнання і висококласні фахівці.

Запишіться на технічне обслуговування до нас

Записатися на ремонт, технічне обслуговування або отримати безкоштовну консультацію можна будь-яким зручним для Вас способом: зателефонувати, залишити заявку в нижче вказаній формі, або написати на електронну пошту.

Ми постараємося відповісти на будь-які Ваші запитання по ремонту та обслуговуванню автомобілів Шкода або Фольксваген.