Заміна гальмівної рідини у Львові

заміна гальмівної рідиниЗаміна гальмівної рідини у Львові процедураяка в обов’язковому порядку виконується після будь-яких робітпов’язаних системою гальмСерйозна помилка більшості водіїв-змішування різних видів рідинищо робити не рекомендується без поради фахівця.

Заміна гальмівної рідини — важливий елемент забезпечення безпеки автомобіля на дорозі. Нехтуючи перевіркою стану гальмівної рідини, водій ризикує відмовою гальм під час руху.

Функція гальмівної рідини-передача зусилля від гальмівного циліндра до колодок і дисків при натисканні педалі. Від якості цієї рідини безпосередньо залежить швидкість відгуку педалі гальма і ефективність системи гальмування в цілому.

Що потрібно знати про заміну гальмівної рідини?

Оскільки Гальмівна рідина працює під високим тиском і сильно нагрівається, з часом відбувається її природне випаровування. Крім того, в рідину може потрапляти повітря і водний конденсат через порушену герметичності гальмівної системи. Заміна гальмівної рідини необхідна, навіть якщо авто простоює, тому що рідина все одно випаровується і змішується з повітрям.

Періодичність заміни гальмівної рідини

Терміни заміни гальмівної рідини зазвичай вказуються виробником на флаконі. Середня періодичність заміни — від 2 до 5 років, в залежності від здатності вбирати вологу. Також варто враховувати рекомендації виробника авто і особливості роботи конкретної машини.

Поміняти гальмівну рідину вашого автомобіля ви можете в нашому автосервісі.

Причини заміни:

 • природний знос, тому що рідина гігроскопічна, вбирає в себе воду з повітря;
 • змішування різних типів рідин, що веде до утворення небезпечного напівфабрикату;
 • порушення герметичності та інші несправності гальмівної системи;
 • ремонт гальмівних механізмів;
 • забруднення рідини;
 • перегрів рідини;
 • довга відсутність експлуатації авто.

Інтервали заміни гальмівної рідини

заміна гальмівної рідини у ЛьвовіІнформація подібного роду зазвичай вказується в технічній документації, що додається до автомобіля. Згідно зі стандартними рекомендація заливати нову гальмівну рідину необхідно кожні 40 тис.км пробігу або раз в 1,5-2 роки. Йдеться про гліколевих рідинах КЛАСІВ DOT 3-4+. У дорогих автомобілях і гоночних болідах застосовуються силіконові рідини DOT 5, 5.1, які служать не менше 5 років через надзвичайно низьку гігроскопічності. Проте, при появі певних ознак, що свідчать про зниження якості масла, а також при виявленні зниження його температури кипіння нижче 165 градусів необхідно провести термінову заміну рідини.

Яку рідину вибрати

Кожен автовиробник рекомендує використовувати певну гальмівну рідину для своїх машин. Дуже важливий той факт, що змішувати різні рідини (як за складом, так і по марках, по класах) вкрай небажано. Саме тому при необхідності доливання масла потрібно спочатку з’ясувати, яка рідина залита в системі.

Виділяють кілька класів гальмівних рідин:

DOT 3-Базова гліколева ТЖ, використовується в авто з дисковими і барабанними гальмами.

DOT 4-гліколева ТЖ з БАЗОВИМ пакетом присадок, має поліпшені якості. Використовується в авто з дисковими гальмами. Найбільш популярні на сьогоднішній день.

DOT 4.5, 4+, 4 Super – подальші модифікації попереднього типу. Їх температура кипіння вище, а в’язкість нижче. Добре проявляють себе при швидкій їзді з різкими і затяжними гальмуваннями.

DOT 5-силіконова ТЖ, продовження DOT 4.5, підходить для активної їзди на потужному авто.

БСК-рідини на основі бутилового спирту і касторки, мають низькі робочі температури. Зустрічаються дуже рідко.

Гліколеві рідини мають жовтий або коричневий колір, силіконові – червоний.

У число кращих гальмівних рідин увійшли Castrol React DOT4, Liqui Moly DOT 4, Universal Brake Fluid DOT4, Mobil, «РосДот 4», Аляска DОТ-4. Краще вибирати масла, марковані значком DOT 4 class 6.

DOT-Department of Transport-позначення класу допуску за стандартами безпеки автомобілів.

Як проводиться заміна гальмівної рідини

Процес зміни ТЖ складається з Наступний операцій: рідина зливається, заливається нова, прокачуються гальма для видалення повітря з системи. Проте, незважаючи на гадану простоту робіт, краще довірити їх проведення професіоналам. Адже від стану гальмівної системи залежить безпека водія і його пасажирів. Найменша помилка або помилка може коштувати їм життя. До того ж багато сучасних автомобілів оснащені ABS, «помічниками» при екстреному гальмуванні, пристроями для підвищення стабільності авто, забезпечення його курсової стійкості, в т. ч. ESP, або електрогідравлічними гальмівними системами (SBC). Все це обладнання ускладнює процес заміни гальмівної рідини, вимагає спеціальних знань і навичок, а також наявності професійних, а іноді оригінальних інструментів і навіть спеціальних діагностичних комплексів.

Вартість заміни гальмівної рідини в Львові в техцентрі залежить від декількох факторів, починаючи від марки автомобіля, обсягу і типу ТЖ. Уточнити ціну і терміни виконання робіт Ви можете по телефону. Менеджери компанії дадуть відповідь на питання, що цікавлять і проведуть необхідну консультацію.

Чому ми?

 • Якісна діагностика по 16 параметрам;
 • Якісні матеріали і ТЖ;
 • Професійна команда майстрів;
 • Дисконтна програма для постійних клієнтів;
 • Фахівці з багаторічним досвідом.

Запишіться на діагностику, ремонт і заміну гальмівної рідини в Львові, залишивши заявку на нашому сайті і протягом 10 хвилин вам призначать зручний час в найближчому автосервісі.