Ремонт турбін у Львові

Якісний ремонт турбін у Львові за розумну ціну. Великий досвід ремонту турбін! Наша компанія надає такі послуги, як з ремонт турбін у Львові. Багаторічний досвід допомагає відремонтувати турбіни дизельних і бензинових двигунів швидко і якісно. Ми гарантуємо якісне виконання робіт пов’язаних з ремонтом турбонагнітача, а також надаємо гарантію на ремонт турбокомпресора на термін 12 місяців.

Діагностика турбіни

Ремонт турбін у Львові

У правильному ремонті турбіни важлива діагностика. Будь-які деталі мають гарантійний ресурс, після закінчення якого може знадобитися капітальний ремонт.

Діагностика актуатора

Важливий нюанс в ремонті турбіни. Цей механізм будучи несправним може принести багато клопоту власнику автомобіля, а точніше втрату динаміки розгону.

Капітальний ремонт турбіни

З таким ремонтом власник турбіни може не хвилюватися за якість проведених робіт. Після такого ремонту від старої турбіни залишаються тільки корпусні деталі.

Заміна ремкомплекту турбіни

Такий вид робіт проводиться при невеликому пробігу автомобіля але мають проблеми з турбіною.

Ознаки виходу з ладу турбокомпресора

— підвищена витрата масла вашого автомобіля

Ремонт турбін

— сторонні звуки в двигуні (скрегіт турбіни)

— підвищена кількість вихлопних газів

— втрата динаміки розгону автомобіля

— підвищена витрата палива

— іноді підвищення температури двигуна (не постійно)

Балансування ротора турбіни

Балансування ротора-одна з найважливіших процедур в ремонті турбіни. Завдяки чіткому балансуванню деталей ми досягаємо високої якості ремонту турбокомпресора. Проводячи такі роботи з кожною турбіною, ми гарантовано продовжуємо термін її служби, тому як балансування деталей і самого турбокомпресора — це запорука довгої роботи турбіни.

Балансування картриджа турбіни

Після того як картридж турбіни буде зібраний, він пройде додаткове балансування на спеціальному обладнанні для кінцевого балансування. Наступним етапом буде збірка турбіни в корпусні деталі, після чого можна з упевненістю сказати, що турбіна повністю готова для установки її на ДВС.

Діагностика електронних актуаторів

За допомогою нашого приладу від компанії DELTA TECH ми можемо діагностувати актуатори таких марок як HELLA, SIEMENS, MITSUBISHI, SONCEBOZ, DENSO, MAHLE. Завдяки використанню останніх прошивок приладу можна діагностувати і налаштувати майже всі види електронних актуаторів встановлених на турбінах від компанії Garrett, kkk, BorgWarner, Toyota, IHI і т. д.

Додаткові види робіт:

  • Ремонт клапана турбіни Westgate-4000 грн.
  • Ремонт актуатора — від 2500 грн.
  • Клапан скидання турбіни — 1250 грн.
  • Ремонт вакуумного актуатора турбіни — 2000 грн.
  • Заміна геометрії турбіни-4500 грн.
  • Чистка геометрії турбіни-2000 грн.