Заміна гальмівних колодок у Львові

Що таке гальмівна колодка? Якщо говорити простою мовою, то колодка – шар металу з фрикційної накладкою. Це виріб притискається до гальмівного диска або барана з заміна тормозних колодок у ЛЬвовінатисканням педалі, що забезпечує плавну або різку зупинку автомобіля. Працюючи на знос, гальмівна колодка швидко приходить в непридатний стан і вимагає періодичної заміни, регламентованої в інструкції з експлуатації до автомобіля. Зрозуміти про те, що деталь вийшла з ладу, і вимагає зміни новим екземпляром можна за такими ознаками:

  • При натисканні педалі гальма чітко чути металевий скрегіт
  • Збільшився вільний хід педалі.
  • На зледенілій дорозі транспорт йде в занос під час гальмування.
  • Для спрацьовування гальмівної системи доводиться прилаштовувати більше механічного зусилля.

Експлуатація машини з вичерпали свій ресурс гальмівними колодками чревата неприємними наслідками. Якщо ви відчули під час руху, що гальма спрацьовують не відразу, зупиніть автомобіль і викличте на допомогу кваліфікованих автомеханіків. Цілодобова заміна колодок у Львові можлива з мобільним шиномонтажем». Екіпаж з багаторічним досвідом роботи і всім необхідним інструментом приїде протягом 20 хвилин в будь-яке вказане місце. Наша компанія працює без вихідних і святкових днів. Замінимо гальмівні колодки в будь-який час.

Від стану гальмівної системи автомобіля залежить безпека власника та інших учасників дорожнього руху. Гальма машини повинні бути справними і миттєво реагувати на будь-які дії з боку водія. В умовах мегаполісу ефективно вибудувана робота гальмівної системи — не просто безпека, а першочергова потреба. Кількість транспорту на дорогах Львова постійно зростає, щільність руху збільшується.

Це означає, що кожен водій повинен бути готовий до різкого удару по педалі гальма. Автомобіль при цьому повинен скидати швидкість за максимально короткий проміжок часу. Така здатність характерна тільки машині з справними гальмівними колодками. Заміна гальмівних колодок входить в число регламентованого технічного обслуговування машини.

заміна тормозних колодокЗаміна гальмівних колодок і дисків у Львові-забезпечує безпеку на дорозі. За станом колодок потрібно уважно стежити, так як від цього безпосередньо залежить ваше життя і життя пасажирів! При найменшому виявленні проблем, слід негайно звернутися до фахівців. Так само рекомендуємо стежити за станом гальмівних дисків, вони також є важливим елементом безпеки автомобіля. В процесі експлуатації диски як і колодки гріються, зношуються і підлягають заміні.

Ціни на заміну колодок і дисків

  • Заміна колодок передніх / задніх-легкові машини вiд 500 грн.
  • Заміна колодок передніх / задніх-кросовери, джипиот вiд 750 грн.
  • Заміна дисків (при заміні колодок) від 250 грн.

Наші переваги

Досвід: Наша команда багато років усуває проблеми в авто.

Точно в строк: Ми цінуємо час нашого клієнта і віддаємо готову машину в строк.

Краща ціна: Ми постійно моніторимо ціни на ринку і пропонуємо кращу якість.

Способи оплати

Вибирайте зручний для Вас варіант

  • Готівка
  • Банківською картою
  • Безготівковий розрахунок

Ціна на реставрацію, Тюнінг і детейлінг залежить від класу авто, особливостей ситуації, ваших індивідуальних побажань і переваг. Щоб отримати індивідуальну оцінку вартості послуг, будь ласка, проконсультуйтеся з фахівцем.

Якісна Заміна гальмівних колодок

заміна тормозних колодок автоБагато сучасних автомобілів оснащені спеціальним датчиком, який інформує водія про критичне зменшення шару фрикційного матеріалу. В такому випадку не потрібно вишукувати симптоми несправності, досить звернутися за допомогою до професійних автомеханіків. Елементи гальмівної системи виходять з ладу через природного зносу. Нерідко зустрічаються випадки, коли на авто в автомайстернях були встановлені низькоякісні вироби. Чи довго вони прослужать? Відповідь очевидна.

Звертаючись в нашу компанію Ви отримаєте першокласне обслуговування. Під час ремонту наші фахівці використовують оригінальні деталі і фрикційні матеріали. Мобільна Заміна гальмівних колодок дозволить вам вирішити проблему з несправними гальмами машини прямо на місці. Це непроста процедура, що вимагає грамотного і кваліфікованого підходу. Не варто економити на власній безпеці. Довіряйте гальма автомобіля професіоналам.