Сервіс Пежо у Львові

У нашому спеціалізованому автосервісі Пежо ми пропонуємо повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Peugeot, включаючи популярні моделі 107, 206, 207, 208, 306, 307, сервіс пежо308, 406, 407, 408, 508, 4008, 5008, Партнер, Партнер тіпі, 308rcz. Ми працюємо з автомобілями концерну PSA вже більше 20 років, зібрали штат досвідчених майстрів і накопичили унікальний досвід виконання всіх видів сервісу.

Переваги то і ремонту Пежо

  • Сучасне обладнання для діагностики. У нас є можливість проведення комп’ютерної діагностики, а також перевірки різних технічних вузлів з використанням спеціальних стендів. У тому числі виявляється і усувається причина появи кодів помилок на приладовій панелі.
  • Досвідчений персонал, що спеціалізується саме на Peugeot. Багато автосервісів працюють з широким спектром марок, тому майстри витрачають більше часу на діагностику та ремонт. Наші ж фахівці більше 10 років займаються тільки автомобілями даного бренду, тому знаходять причину навіть найскладніших і неочевидних несправностей, а також швидко їх виправляють.
  • Універсальність: ми виконуємо технічне обслуговування та ремонт всіх вузлів, включаючи двигун, підвіску, привід, коробку передач, гальмівну систему, зчеплення, електрику, електроніку та інші елементи. Також проводиться заміна витратних матеріалів, рідин та інші види робіт.
  • Вигідні ціни і комплексний підхід. Ми володіємо власним складом оригінальних запчастин і сумісних деталей, тому пропонуємо комплексне обслуговування за найдоступнішою ціною і в стислі терміни.
  • Професійний бокс, який оптимально підходить для діагностики та ремонту автомобілів до 3тонн.

Звернувшись до нас, ви отримаєте грамотне комплексне рішення, яке допоможе забезпечити безперебійну експлуатацію вашого автомобіля без будь-яких ризиків.

ремонт пежо Сервіс для Peugeot і Citroen від експертів

Наші фахівці рекомендують не забувати про регулярність проходження ТО. Незважаючи на надійність автомобілів французьких брендів, слід проводити ТО кожні 20 тис.км пробігу після того, як авто пройшло свої перші 50 тис. км. така періодичність дозволить вчасно виявити проблеми і усунути їх, а також істотно продовжить термін експлуатації авто.

Сервісний центр Пежо

У нас ви знайдете сервіс експертного рівня для вашого «француза». Щоб записатися на обслуговування або отримати консультацію Ви можете скористатися телефонами на сайті або залишити заявку, ми передзвонимо за кілька хвилин!