Mercedes-Benz сервіс у Львові

Наш Автосервіс у Львові акредитований для діагностики, обслуговування та ремонту автомобілів Mercedes Benz у Львові. Сьогодні ми виконуємо роботи за дилерськими стандартами сервіс мерседесМерседес. Виправдовувати довіру нам допомагає досвід майстрів (більше 15 років), спеціалізація на автомобілях Мерседес різних моделей, дилерські Прилади та інструменти.

Завдяки наявності власного складу оригінальних і протестованих на якість запчастин, можемо проводити в короткі терміни будь-які види ремонту Мерседес. Пропонуємо тільки ті послуги, які дійсно потрібні. Робимо свою роботу професійно, з гарантією. Зберігаємо лояльні ціни на діагностику, сервісне обслуговування та ремонт.

На сервісних станціях про Ваш автомобіль подбають досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Всі роботи проведуть відповідно до найвищих світових стандартів. І Вам не потрібно турбуватися про якість масла-всі наші станції використовують тільки оригінальну продукцію.

Як це працює?

  • Вибрати необхідну послугу: Натисніть кнопку «Вибрати послугу» і знайдіть необхідну Вам в списку. Додаткову інформацію ви можете отримати на сторінці «послуги».
  • Вибрати сервісну станцію: Введіть свою адресу або натисніть на кнопку «Визначити місце розташування». Виберіть потрібну станцію, клікніть на неї в списку. Потім натисніть кнопку «Записатися онлайн», щоб продовжити бронювання.
  • Вибрати дату і час відвідування сервісної станції: Виберіть зручні вам день відвідування станції і час початку обслуговування. Потім підтвердіть заявку на бронювання.

Наші послуги:

ремонт мерседес Планове ТО:

Огляд автомобіля. Заміна фільтрів, свічок, гальмівних колодок, ременя ГРМ.

Ремонт двигуна:

Діагностика двигуна, виявлення несправностей, Капітальний ремонт двигуна.

Ремонт трансмісії:

Діагностика та ремонт АКПП, КПП, валів, гідротрансформаторів, гідроблоків і т. п.

Ремонт ходової частини:

Діагностика та ремонт вузлів і деталей підвіски, рульового управління, гальмівної системи.

Комп’ютерна діагностика:

Професійна діагностика всіх систем вашого автомобіля.

Чому нас вибирають:

  • Серйозна матеріальна база. Обладнання включає: сучасні підйомники, фарбувальну камеру Nordberg, стапель Wadge Clamp, зварювальні та полірувальні апарати та оригінальне обладнання Мерседес.
  • Власний склад запчастин. Ми використовуємо в роботі, за домовленістю з клієнтом, як оригінальні, так і якісні не оригінальні запчастини всіх цінових категорій.
  • Дбайливе ставлення до клієнта. Кожен випадок розглядається гранично ретельно, а витрати Клієнта намагаємося звести до мінімуму без втрати якості. Ми не нав’язуємо нічого зайвого.