Заміна поршневих кілець авто у Львові

Заміна поршневих кілець — це складна процедура по ремонту двигуна автомобіля. Найчастіше необхідність в таких заходах зустрічається на досить великих пробігах. Однак, низька заміна поршневих кілецьякість палива і несвоєчасне обслуговування може вивести ці елементи з ладу набагато раніше. Так як операція має на увазі демонтаж головки блоку циліндрів, не варто робити самостійні спроби заміни. Не маючи належного досвіду і рівня підготовки, Ви навряд чи здійсните необхідні дії правильно. А помилки, допущені в ході виконання робіт, не дадуть можливості двигуну функціонувати в штатному режимі. Тому варто поставити цю задачу перед досвідченими механіками.

Компоненти ДВС

Двигун є складною структурою, де безліч компонентів працюють в постійному і безпосередньому сполученні один з одним. Природно, в процесі функціонування неминуче виникає тертя. Щоб нівелювати його негативний вплив, застосовується спеціальний мастильний склад. Також важливою умовою роботи силової установки є герметичність. По-перше, без неї мастило буде прориватися назовні. А по-друге, можуть відбуватися неконтрольовані підсосі повітря. Відзначимо, що це різко знизить ККД мотора, оскільки паливно-повітряна суміш готується під строгим контролем електроніки і втручання в цей процес неприпустимо.

Поршнева група — це один з головних блоків силового агрегату. При згорянні палива відбувається викид енергії, який змушує поршень рухатися в циліндрі. Так як елемент встановлений на шатун, а той, у свою чергу, кріпиться до колінчастого валу, переміщення елементом розкручує вал, перетворюючи зусилля в крутний момент. Для запобігання утворенню задирів на стінках циліндра відбувається постійна подача масла. Важливими елементами поршня є кільця ущільнювачів. Вони діляться на два типи — маслознімні і компресійні. Перші запобігають потраплянню масла в камеру згоряння, другі — прорив газів в картер.

Порядок заміни поршневих кілець

Заміну поршневих кілець автомобіля передбачає виїмку елементів. Це, сама по собі, досить непроста операція, що вимагає спеціальних навичок і підготовки. Звичайно, перш за все, слід придбати запчастини. Відзначимо, що багато виробників продають їх комплектами для конкретної моделі двигуна. Ціна заходів досить висока, тому не варто зупиняти вибір на дешевих деталях. В іншому випадку всі операції необхідно буде виконувати повторно.

заміна поршневих кілець двигунаРозглянемо основні етапи заміни поршневих кілець:

  • злив масла
  • демонтаж навісного обладнання
  • від’єднання ГРМ
  • зняття клапанної кришки
  • демонтаж ГБЦ
  • демонтаж картера
  • виїмка поршнів
  • заміна кілець
  • установка і збірка

Потрібно виконати ретельне очищення поверхонь при дефектації. Також замініть всі прокладки та ущільнювачі.

Куди звернутися коли потрібна заміна поршневих кілець?

Ознаками необхідності заміни поршневих кілець авто є підвищена витрата масла на чад, зниження ККД мотора, синій дим з вихлопної труби. Якщо Ви помітили такі симптоми — зверніться до професіоналів. У Львові Ви можете виконати такі складні операції в «Avtoservis». Грамотні фахівці точно визначать несправність і запропонують оптимальне рішення.