Діагностика ходової у Львові

Діагностика підвіски вашого автомобіля в нашому техцентрі виконується різними способами. Огляд транспортного засобу на підйомнику або вібростенді дозволить виконати діагностика ходовоїперевірку:

 • розвалу-сходження коліс;
 • працездатності амортизаторів;
 • стану шарнірних з’єднань-кульових опор, наконечників рульових тяг;
 • роботи стійок стабілізатора.

Безкоштовно, за фактом огляду на підйомнику, можуть бути перевірені сайлентблоки, пильовики та інші гумометалеві вироби на предмет зносу.

Коли необхідна перевірка

Діагностика ходової частини автомобіля потрібно в декількох випадках:

1.Планово.

2.Терміново.

3.При купівлі вживаного авто.

Перший варіант передбачає профілактичну перевірку передньої / задньої підвіски, коліс і рами через певний проміжок часу. Фахівці рекомендують здійснювати таку процедуру кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу незалежно від марки і моделі авто. Зазвичай її виконують мінімум двічі на рік. Причому, чим гірше якість доріг, по яких доводиться їздити, і чим інтенсивніше використовується машина, тим частіше потрібен огляд технічного стану деталей. Систематична перевірка допоможе вчасно виявити і прибрати будь-які недоліки, запобігши їх можливі негативні наслідки.

Бувають і більш запущені ситуації, в яких мова йде вже про термінові, а не про планові заходи. Про те, що бажано якомога швидше перевірити працездатність деталей і вузлів ходової частини, свідчить ряд ознак:

 • машина стала нестійкою, що особливо помітно на високій швидкості;
 • при русі проявляються стуки, гул, вібрація;
 • на поворотах або в момент гальмування чути скрип;
 • збільшився люфт рульового механізму;
 • автомобіль йде в сторону, постійно відступаючи з прямолінійної траєкторії;
 • передня частина кузова сильно розгойдується на нерівній дорозі;
 • шини стираються нерівномірно або занадто швидко.

Купуючи не Нове авто з пробігом, слід також обов’язково зробити діагностику ходової. Навіть якщо господар ТЗ переконує покупця в ідеальному стані підвіски, на ділі все може бути далеко не так райдужно. Професійний огляд з майстром дасть можливість зрозуміти, чи має сенс здійснювати покупку, торгуватися або ж потрібно і зовсім відмовитися від угоди.

Процедура діагностики ходової частини і гальмівної системи

діагностика ходової у ЛьвовіМета своєчасної перевірки ходової частини і гальмівної системи-забезпечення гарної керованості і безпеки автомобіля в будь-яких умовах експлуатації.

Діагностика ходової частини і гальмівної системи—це ряд заходів, що виконуються для перевірки елементів ходової частини і гальмівної системи. Залежно від необхідності розрізняють:

 • Візуальний огляд.
 • Діагностику із застосуванням спеціального обладнання: вібростенд і гальмівний стенд.
 • Підключення діагностичного комп’ютера для перевірки електронних систем.

Огляд рекомендується виконувати при кожному плановому технічному обслуговуванні. У разі відображенні контрольної індикації або прояві симптомів несправності діагностику рекомендується виконати негайно.

Навіщо проводити діагностику ходової частини і гальмівної системи регулярно і своєчасно?

Перевірка технічного стану автомобіля, необхідна для запобігання поломок і аварійних ситуацій. Своєчасний огляд допомагає локалізувати несправність на ранній стадії і виконати ремонт мінімізувавши витрати. Успішна діагностика — це підтвердження несправності шляхом багатьох перевірок і порівнянь заданих показників з фактичними, отриманими за допомогою застосування різного обладнання та інструментів.

Як виконується Діагностика ходової частини і гальмівної системи? Навіщо використовувати професійний автотехцентр?

Сучасні автомобілі обладнані безліччю електронних систем і блоків управління, проте прості елементи підвіски до них не відносяться. У більшості випадків перевірка виконується по кроках:

 • Провести тестову поїздку — для прояву і фіксації несправності
 • Підняти автомобіль на підйомнику, перевірити відсутність люфтів в пружних елементах підвіски і герметичність гальмівної гідравлічної системи
 • Виміряти залишкову величину гальмівних дисків і колодок, при необхідності перевірити працездатність гальмівних супортів

У разі необхідності виконати діагностику з використанням спеціального обладнання, виконати перевірку з використанням вібростенда або гальмівного стенду. При наявності електронних помилок—комп’ютерну діагностику. У разі ремонту-перевірку і регулювання кутів установки коліс (схід-розвал).

Навіщо використовувати якісні запчастини? Що буде, якщо цим знехтувати?

У разі ремонту ходової частини і гальмівної системи, необхідно уважно поставитися до підбору запасних частин. Бажано використовувати оригінальні запасні частини, спеціально розроблені для конкретної моделі автомобіля. Тільки вони відповідають всім необхідним вимогам надійної роботи систем автомобіля. Варто уникати покупки деталей китайського та іншого сумнівного виробництва, виникає можливість повторення несправності і загальне зниження довговічності систем автомобіля.

Результат проведення діагностики ходової частини

Збереження безпечної експлуатації автомобіля

Діагностика попереджувального ремонту

Надійна робота автомобіля в будь-яких умовах експлуатації

Запобігання дорогого ремонту

Збереження гарної керованості автомобіля.