Ремонт дизельних двигунів у Львові

Автомобілі, що працюють на дизельному паливі, сьогодні користуються великою популярністю у автолюбителів. До їх переваг можна віднести відмінну динаміку, економічність і ремонт дизельного двигунанадійність. Однак власникам таких автомобілів необхідно дотримуватися особливих вимог по експлуатації та технічного обслуговування, а їх ремонт слід довіряти тільки професіоналам.

Автосервіс здійснює недорого якісний ремонт дизельних автомобілів у Львові на вигідних для автовласників умовах. Ми не тільки пропонуємо високу якість і доступну вартість послуг, але і забезпечуємо максимальну оперативність ремонтних робіт, що дозволяє заслуговувати відмінні відгуки наших клієнтів.

Сучасні дизельні мотори демонструють високу надійність і відмінні експлуатаційні характеристики. При правильній експлуатації вони здатні забезпечувати високу ефективність і можуть прослужити досить довго. У той же час ремонт дизельних автомобілів, ціна якого може бути досить значною, далеко не є рідкістю.

Професійний ремонт дизельних двигунів в нашому автосервісі

Якщо мова йде про силових агрегатів провідних марок, то основні фактори, що призводять до ремонту, як правило, носять експлуатаційний характер. До їх числа можна віднести:

 • низька якість заправляється дизельного палива;
 • низька якість застосовуваного моторного масла;
 • порушення вимог щодо експлуатації дизеля;
 • несвоєчасне проходження регулярного технічного обслуговування.

Несправності силового агрегату завжди являють собою досить серйозну проблему для автовласника. У разі необхідності капітального ремонту витрати і час його виконання можуть бути дуже значними. Тому дуже важливо виконувати ремонт дизельних автомобілів терміново при появі перших симптомів, що вказують на відхилення від нормальної роботи силового агрегату. Ці ознаки вказують на зароджується проблему, яку найкраще усунути на початковому етапі.

ремонт дизельного двигуна у ЛьвовіНаприклад, утруднений запуск холодного дизеля може свідчити про недостатню компресії або завоздушіваніі паливної системи. Якщо виникають складнощі з запуском гарячого мотора, це може вказувати на недостатнє надходження палива в результаті несправності плунжерної пари ТНВД. Також при виході з ладу ТНВД може виникати нестабільність роботи двигуна і втрата потужності. У подібних випадках ремонт дизельних автомобілів слід виконувати якомога швидше, щоб не допустити серйозної поломки. Також досить тривожною ознакою може служити чорний дим з вихлопної труби. Це може свідчити про несправності форсунок або турбіни, значної засміченості повітряного фільтра, а також про порушення кута уприскування палива.

Будь-яку проблему дизельного двигуна ефективно і оперативно усунуть фахівці сервісу, які мають великий досвід роботи в цьому напрямку. Крім того, у нас ви зможете купити будь-які запчастини високого рівня якості для дизеля, які ми пропонуємо за спеціальними цінами для наших клієнтів від провідних виробників. Це дозволяє виконувати якісний ремонт дизельних автомобілів більш оперативно і дешево, оскільки витрати на деталі значною мірою визначають рівень витрат на ремонт.

Ціна ремонту дизельного двигуна

 • Діагностика ТНВД на стенді без регулювання з частковим розбиранням від 2200 грн.
 • Діагностика ТНВД шляхом розбирання-дефектації від 2600 грн.
 • Діагностика ТНВД шляхом розбирання-дефектації зі складанням від 4000 грн.
 • Діагностика ТНВД до 6-ти секцій без повного розбирання-складання від 2200 грн.
 • Ремонт ТНВД до 6-ти секцій з повним розбиранням і регулюванням від 4250грн.
 • Ремонт ТНВД до 4-х секцій з повним розбиранням і регулюванням від 3250 грн.
 • Ремонт однієї додаткової секції від 750 грн.
 • Ремонт механічного регулятора без розбирання секцій від 2600 грн.

Що ми пропонуємо?

Наш Автосервіс спеціалізується на діагностиці, обслуговуванні, ремонті дизельних двигунів легкових машин, вантажівок, тракторів, спецтехніки. Ми не міняємо гуму, не відновлюємо машини після аварій, не візьмемося подивитися, що там з КПП – тільки мотори, система управління, Паливна система, включаючи ТНВД. У нашому техцентрі є все необхідне для цієї роботи:

 • найсучасніші діагностичні стенди для дизель-сервісів;
 • великий запас деталей — в тому числі, які неможливо замовити у виробника;
 • досвідчені і акуратні дизелісти;
 • виїзд аварійної бригади майстрів.

У нас відмінні ціни і знижки для корпоративних клієнтів. Ми даємо працюючу гарантію на основні роботи-але не даємо приводу використовувати її.

У нашому сервісному центрі ви можете зробити ремонт дизельних двигунів практично всіх відомих марок. У випадку, якщо у Вашого автомобіля є проблеми, ми готові усунути їх в найкоротші терміни і з належною якістю.

У нашому автосервісі ви маєте можливість бути присутніми при виконанні наших робіт з діагностики та ремонту Вашого автомобіля. Експерти нашого сервісу дадуть вам всі необхідні рекомендації і складуть Кошторис майбутніх робіт.

Ми використовуємо як оригінальні запчастини, так і аналоги, рекомендовані заводом-виробником. Вибір за Вами.