Volkswagen сервіс у Львові

Наш автосервіс обслуговує і ремонтує автомобілі (Фольксваген, Ауді, Шкода, Сеат). Чесний і професійний автосервіс з добрим ім’ям і особливо дбайливим ставленням до кожного клієнта. У нас працюють тільки кращі майстри, які пройшли навчання на дилерських підприємствах. Всі наші фахівці мають великий досвід з діагностики, ремонту та технічного обслуговування автомобілів і завжди раді Вам допомогти. Секрет якості в тому, що кожен майстер працює на себе і своє добре ім’я. Ми гарантуємо Вам високу якість обслуговування, тому що дорожимо своєю репутацією!

Сервіс Volkswagen

Фольксваген ремонт у Львові

* Автомобіль при ремонті і проходженні планового ТО в нашому сервісі не позбавляється гарантії, а наші рекомендації, після професійної діагностики, допоможуть вам отримати своєчасний безкоштовний ремонт і замінити необхідні запчастини в гарантійних випадках у Дилера!
* Проводиться постійний контроль за виконанням робіт з ремонту та обслуговування вашого автомобіля. Уважно аналізуються ваші відгуки щодо якості обслуговування, враховується Ваша думка про ціни та асортимент товарів і послуг.
* Гарантується доброзичливе ставлення, увага не тільки до Вашого автомобіля, але і до вас. Здійснюємо онлайн оцінку вартості ремонту і запчастин. Всі ціни на запчастини, узгодження всіх робіт, терміни виконання робіт, будуть обговорюватися з Вами строго до початку ремонту.
* Майстри сервісу допоможуть вам зробити ремонт Volkswagen і його обслуговування оптимально по бюджету і термінів, виділять першочергові завдання і складуть разом з Вами графік усунення несправностей і заміни запчастин. Ми допоможемо вам заощадити час, гроші , нерви-ремонт автомобіля може приносити задоволення!
* Дисконтні програми, які сервіс постійно проводить, дозволять вам додатково заощадити на обслуговуванні і на вартості запчастин.
* Проведення планового технічного обслуговування за попереднім записом дозволить вам значно заощадити час. Запчастини, розхідники і масла завжди в наявності. У сервісі ведеться цілодобове відеоспостереження, а це можливість здійснювати контроль за ремонтом вашого автомобіля.
* Ведеться історія ваших відвідувань автосервісу Volkswagen сервіс у Львові, фіксуються всі рекомендації, всі заміни запчастин, всі дані діагностики, коди помилок та інші важливі моменти життєдіяльності вашого авто. На всі види робіт, автозапчастини, витратні матеріали та автомасла надається річна гарантія, весь товар сертифікований. Сервіс щорічно проходить сертифікацію відповідності, згідно федеральної програми, співробітники мають індивідуальні сертифікати про проф. придатності, свідоцтва про проходження курсів з навчання та підвищення кваліфікації в сфері ремонту та обслуговування автомобілів.

Повний комплекс діагностики та ремонту Volkswagen

Фольксваген сервіс

Ремонт

Від ремонту двигуна до кузовного ремонту

ТЕ

Від заміни масла до колодок

  • видалення ЄГР
  • перебирання ДВС, АКППФольксваген ремонт у Львові
  • і багато іншого

Тюнінг

Двигуна, турбіни, вихлопної системи та ін.

  • виготовлення систем впуску / випуску ДВС
  • Тюнінг ДВС
  • Тюнінг / доопрацювання турбін
  • порошкове фарбування супортів, деталей ходової частини

Автосервіс Volkswagen сервіс у Львові пропонує весь перелік робіт з технічного обслуговування автомобілів VW, комп’ютерну діагностику, ремонт систем управління двигуном і АКПП, а також допоміжних систем електронного обладнання автомобіля, його ходової частини, автоматичної і механічної трансмісій, системи кондиціонування та опалення, Капітальний ремонт двигунів Volkswagen. Записуйтеся до нас на ремонт своїх автомобілів!