Заміна ременя ГРМ у Львові

Ремінь газорозподільного механізму гарантує якісну синхронну роботу клапанів з функціонуючими поршняминедооцінка важливості ременя ГРМ в системі газорозподілу повітря і пзаміна ременя грмодачі палива може привести до збою або інших серйозних поломок в двигуні автомобіля.

Самостійна заміна ланцюга ГРМ або Заміна ременя ГРМ можливаза умовищо у вас є певні навичкиякщо їх немаєтоді звертайтеся тільки до досвідчених фахівцівадже навіть маленька похибкапід час заміни ременя ГРМможе привести до серйозних наслідків в майбутньому.

Для того щоббути впевненим у своєму транспортному засобінеобхідно його якісно і своєчасно обслуговуватиОдним з важливих агрегатів автомобіля є двигун автомобіляв якому досить багато деталей які з часом можуть зношуватися і вимагають заміниНайбільш часто під час технічного обслуговуваннянеобхідна Заміна приводного ременя газорозподільного механізму (ГРМ), який має свій ресурсНесвоєчасна заміна ременя ГРМ може привести до поломок і дорогого ремонту цілого вузлатому пропонуємо вам ознайомитися з основними нюансами його заміни.

Ремінь ГРМособливості і його роль в двигуні

Ремінь газорозподільного механізмуце замкнутий ремінь з гумиз внутрішньої сторони якого розташовані зубищо забезпечує синхронну роботу клапанів з функціонуючими поршнями в двигуні автомобіляОсновне завдання його полягає в томущоб розподільний вал провертався в два рази частішеніж колінчастий валДаний елемент досить важлива частина автомобілянедооцінка якого призводить до збоїв роботи газорозподілу і серйозних поломок двигуна транспортного засобу.

Під час експлуатації автомобіля потрібно систематичний огляд ременя навіть за умови відмінної роботи двигунаВізуальний огляд дозволяє визначити стан виробу і своєчасно прийняти рішення про його заміну.

Коли необхідна заміна ременя ГРМ (ланцюга ГРМ)

Ремінь газорозподільного механізму в залежності від виробника має свій ресурсв середньому це 5000080000 км пробігуЗалежно від різних факторів в тому числі умов експлуатації фахівці рекомендують не чекати закінчення тимчасового інтервалузапропонованого документамиа міняти ремінь після 60 000 км пробігущоб не піддаватися ризику і уникнути несподіваних поломок під час їзди.

На кожній марці автомобіля ремінь змінюється через певний пробігнаприклад:

  • На автомобілях корейського виробництва кожні 60000 км
  • На автомобілях японського виробництва кожні 90000100000 км
  • На автомобілях німецького виробництва кожні 100000120000 км

заміна реміня грм у ЛьвовіНастійно звертаємо Вашу увагу на тещо несвоєчасне звернення в автосервіс або неправильна установка ременя газорозподільного механізмупризводить до поломки і капітального ремонту двигунаЗвертайтеся тільки до досвідчених і кваліфікованих майстрівНа швидкий знос ременя ГРМможуть вплинути такі фактори як:

  • Слабке або сильне натяг ременя
  • Витік масла
  • Стан натяжних і вільних роликів
  • Враховуючи особливість і складність більшості автомобільних системми не радимо самостійно проводити замінудовірте цю роботу спеціалізованим організаціям в штаті яких є кваліфіковані фахівці для виконання високоточних робіт.

Рекомендації фахівців

Фахівці настійно рекомендують міняти ремінь ГРМ разом з натяжними роликамитому що їх ресурс не набагато більше на відміну від ременяі якщо ролики не чіпатито в подальшому це також може погано позначитися на роботі всього агрегатуТак само при заміні комплекту ГРМ ми рекомендуємо міняти передній сальник коленвала і сальники распредваловякщо їх не мінятито через 2530 тис.км вони можуть потекти і тоді вам знову доведеться оплачувати роботу фахівців за часом і сумі рівній заміні ГРМ + заміна сальників.

Наші переваги:

Професіонали своєї справи. Заміна ГРМ здійснюється досвідченими фахівцями з великим стажем роботи.
Оперативність. Завдяки штатним співробітникам і сучасному обладнанню, робота по заміні ременя ГРМ здійснюється в максимально стислі терміни.
Гарантія якості. Після заміни ГРМ, ми даємо 100% гарантію якості на всі види робіт. В роботі використовуємо тільки перевірені і якісні матеріали.
Широкий спектр послуг. У нашому автосервісі надається широкий спектр послуг, з технічного обслуговування та ремонту будь-якої марки автомобіля. Проводимо ефективну профілактику всіх несправностей.
Низькі ціни. Ми не завищуємо вартість своїх послуг. У нас більше 10 тисяч постійних клієнтів.