Заміна ременя ГРМ у Львові

Ремінь газорозподільного механізму гарантує якісну синхронну роботу клапанів з функціонуючими поршнями, недооцінка важливості ременя ГРМ в системі газорозподілу повітря і пзаміна ременя грмодачі палива може привести до збою або інших серйозних поломок в двигуні автомобіля. Самостійна заміна ланцюга ГРМ або Заміна ременя ГРМ можлива, за умови, що у вас є певні навички, якщо їх немає, тоді звертайтеся тільки до досвідчених фахівців, адже навіть маленька похибка, під час заміни ременя ГРМ, може привести до серйозних наслідків в майбутньому. Для того щоб, бути впевненим у своєму транспортному засобі, необхідно його якісно і своєчасно обслуговувати. Одним з важливих агрегатів автомобіля є двигун автомобіля, в якому досить багато деталей які з часом можуть зношуватися і вимагають заміни. Найбільш часто під час технічного обслуговування, необхідна Заміна приводного ременя газорозподільного механізму (ГРМ), який має свій ресурс. Несвоєчасна заміна ременя ГРМ може привести до поломок і дорогого ремонту цілого вузла, тому пропонуємо вам ознайомитися з основними нюансами його заміни.

Ремінь ГРМ, особливості і його роль в двигуні

Ремінь газорозподільного механізму, це замкнутий ремінь з гуми, з внутрішньої сторони якого розташовані зуби, що забезпечує синхронну роботу клапанів з функціонуючими поршнями в двигуні автомобіля. Основне завдання його полягає в тому, щоб розподільний вал провертався в два рази частіше, ніж колінчастий вал. Даний елемент досить важлива частина автомобіля, недооцінка якого призводить до збоїв роботи газорозподілу і серйозних поломок двигуна транспортного засобу. Під час експлуатації автомобіля потрібно систематичний огляд ременя навіть за умови відмінної роботи двигуна. Візуальний огляд дозволяє визначити стан виробу і своєчасно прийняти рішення про його заміну.

Коли необхідна заміна ременя ГРМ (ланцюга ГРМ)

Ремінь газорозподільного механізму в залежності від виробника має свій ресурс, в середньому це 50000-80000 км пробігу. Залежно від різних факторів в тому числі умов експлуатації фахівці рекомендують не чекати закінчення тимчасового інтервалу, запропонованого документами, а міняти ремінь після 60 000 км пробігу, щоб не піддаватися ризику і уникнути несподіваних поломок під час їзди. На кожній марці автомобіля ремінь змінюється через певний пробіг, наприклад:

  • На автомобілях корейського виробництва кожні 60000 км
  • На автомобілях японського виробництва кожні 90000-100000 км
  • На автомобілях німецького виробництва кожні 100000-120000 км

заміна реміня грм у ЛьвовіНастійно звертаємо Вашу увагу на те, що несвоєчасне звернення в автосервіс або неправильна установка ременя газорозподільного механізму, призводить до поломки і капітального ремонту двигуна. Звертайтеся тільки до досвідчених і кваліфікованих майстрів. На швидкий знос ременя ГРМ, можуть вплинути такі фактори як:

  • Слабке або сильне натяг ременя
  • Витік масла
  • Стан натяжних і вільних роликів
  • Враховуючи особливість і складність більшості автомобільних систем, ми не радимо самостійно проводити заміну, довірте цю роботу спеціалізованим організаціям в штаті яких є кваліфіковані фахівці для виконання високоточних робіт.

Рекомендації фахівців

Фахівці настійно рекомендують міняти ремінь ГРМ разом з натяжними роликами, тому що їх ресурс не набагато більше на відміну від ременя, і якщо ролики не чіпати, то в подальшому це також може погано позначитися на роботі всього агрегату. Так само при заміні комплекту ГРМ ми рекомендуємо міняти передній сальник коленвала і сальники распредвалов, якщо їх не міняти, то через 25-30 тис.км вони можуть потекти і тоді вам знову доведеться оплачувати роботу фахівців за часом і сумі рівній заміні ГРМ + заміна сальників.

Наші переваги:

Професіонали своєї справи. Заміна ГРМ здійснюється досвідченими фахівцями з великим стажем роботи. Оперативність. Завдяки штатним співробітникам і сучасному обладнанню, робота по заміні ременя ГРМ здійснюється в максимально стислі терміни. Гарантія якості. Після заміни ГРМ, ми даємо 100% гарантію якості на всі види робіт. В роботі використовуємо тільки перевірені і якісні матеріали. Широкий спектр послуг. У нашому автосервісі надається широкий спектр послуг, з технічного обслуговування та ремонту будь-якої марки автомобіля. Проводимо ефективну профілактику всіх несправностей. Низькі ціни. Ми не завищуємо вартість своїх послуг. У нас більше 10 тисяч постійних клієнтів.