Ремонт глушників у Львові

Наша компанія проводить ремонт і установку глушників, каталізаторів, гофр, полум’ягасників та інших елементів вихлопних систем.

ремонт глушників у ЛьвовіВихлопні системи є нашою основною спеціалізацією на ринку запчастин для імпортних і вітчизняних автомобілів, в т.ч. джипів, мікроавтобусів, американських і праворульних японських.

Тут вас зустрінуть досвідчені менеджери, Слюсарі, зварювальники, добре розбираються в нюансах роботи будь-яких типів глушників.

Весь продаваний нами асортимент сертифікований в Європі і тому не дивно, що ми даємо повну гарантію на Глушники, резонатори, приймальні труби, Кріпильні елементи, Гофри та інший куплений і встановлений у нас товар.

Глушники BOOM Exhaust, ATTOM і Buzzer ми отримуємо безпосередньо із заводів, проте в деяких випадках, щоб задовольнити запити клієнта, ми встановлюємо глушники Босал (Bosal), Polmostrow, Asso, Ferroz спортивні глушники Ремус (Remus), MG-Race, Maxx Performance, Себринг (Sebring), Проспорт (Pro-Sport), Апекси (Apexi), Суперспринт (Supersprint) від українських дилерів.

Ремонт глушників

Якщо глушник на вашому автомобілі виявився пошкоджений корозією, наїздом на камінь / бордюр або просто відслужив свій вік, зверніться до нас. Ми займаємося як ремонтом глушників, так і їх заміною на нові (включаючи не оригінальні). Наші майстри запропонують вам оптимальний варіант, виходячи з причини поломки і вашого бюджету.

  • Великий вибір комплектуючих в наявності.
  • Помірні ціни на ремонт і заміну глушників.
  • Майстри, що спеціалізуються на ремонті вихлопних систем.
  • Многолітній досвід і багата експертиза.

Чому сотні автолюбителів воліють наш автотехсервіс?

  • Ввічливий персонал, який оперативно знайде причини неполадок і запропонує оптимальні рішення.
  • Ремонт тільки після безкоштовної діагностики.
  • Работаем з автомобілями всіх популярних марок.
  • Обслуговуємо будь-який вид транспорту: легкові та вантажні автомобілі, комерційний транспорт.
  • Спецтехніка і мототехнікаіспользуем тільки оригінальні запчастини і зарекомендувало себе обладнання.

Ми пропонуємо будь-які Глушники для іномарок і вітчизняних автомобілів. А також насадки на глушник, Каталізатори, Гофри та інші частини вихлопних систем.

відремонтовані глушники автоЯк оптовий, так і роздрібний клієнт завжди може отримати консультацію, наприклад:

Де і який глушник краще купити або відремонтувати?

Де краще вварити еластичний елемент (гофру) або замінити каталізатор?

Чи можна на вашій моделі зробити розводку на дві сторони або інший тюнінг на професійному американському трубогиби?

Ми продаємо і встановлюємо вихлопні системи для всіх іномарок, а також ВАЗ і ГАЗ, з безкоштовною доставкою по Львову від одного глушника.

Я За чистий-вихлоп!Компанія » АТТ » спільно з виробником вихлопних систем «ATIHO» проводить акцію «Я За чистий — вихлоп».

Кожен купив або встановив нейтралізатор фірми «ATIHO «отримує наклейку,» Я За чистий вихлоп» бажаючі можуть наклеїти її на свій автомобіль. Тим самим ви підкреслюйте участь в нашій акції по захисту навколишнього середовища!

Автолюбителі з встановленим нейтралізатором також можуть отримати наклейки і взяти участь в акції.

Ремонт глушників без зварювання

Якщо конструкція вашого автомобіля дозволяє провести ремонт глушника без зварювання, то ми зробимо це шляхом заміни несправного елемента вихлопної системи на аналогічний або універсальний і гарантуємо його повну сумісність.

Ремонт глушників зі зварюванням

Найчастіше доводиться виварювати і вварювати назад каталізатор, полум’ягасник і інші елементи вихлопної системи. Наша зварювання має акуратний вигляд і гарантію довговічності.

Встановити полум’ягасник замість каталізатора

Якщо розглядати ремонт глушників у Львові, то можна сміливо сказати про те, що ця послуга є найбільш затребуваною і потрібною серед автомобільних власників будь-яких марок. Обумовлено це тим, що на цей вузол припадає до такої міри великий тиск, що його доводиться чистити або ж повністю ремонтувати, а іноді і замінювати. Варто відзначити також і те, що на сьогоднішній день існує багато автосервісів, які займаються ремонтом глушників, але не всі вони мають великий досвід і професіоналізм, а також надійні матеріали і техніку, яка буде здійснювати даний ремонт. Саме тому найкраще звертатися в спеціальний автосервіс , який протягом багатьох років надає послуги саме в області ремонту і модернізації вихлопних систем легкових автомобілів.