Acura сервіс у Львові

Діагностика всіх вузлів і систем автомобілів марки Акура. Досвід робіт більшості механіків і діагностів Центру — більше 15 років в області ремонту японських автомобілів. Для діагностики автомобілів використовується діагностичний комплекс і оригінальне програмне забезпечення.

Ремонт двигуна

Низька вартість обумовлена великим досвідом, наявністю спец інструменту і оригінальних знімачів, все це дозволяє оптимізувати і скоротити час на проведення ремонту і як наслідок його вартість.

Ремонт підвіски

Центр надає весь спектр заходів по відновленню ходової частини автомобілів марки Акура.

Ремонт акпп acura

Найчастіше причиною збою в роботі автоматичних коробок передач Акура є сторонні несправності або локальні причини, які усуваються без розбирання або з частковим розбиранням коробки передач.

Технічне обслуговування (ТО)

Регламентне обслуговування автомобілів Акура. Завжди виконується повний обсяг робіт відповідно до мануалом виробника.

Обслуговування паливної системи

Область застосування: при поганій якості палива, при порушеннях функціонування (наприклад, неспокійний холостий хід, вібрація, поштовхи АККП), при підвищеній витраті палива.

Система охолодження

В ході експлуатації автомобіля у важких умовах, радіатори системи охолодження і кондиціонера забиваються брудом, що призводить до перегріву двигуна і зниження ефективності роботи системи кондиціонування, але в основному через перегрів страждає АКПП.

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонера проводиться на сучасному обладнанні італійської компанії TEXA, що дозволяє нам працювати з традиційним холодоагентом R134a або ж з новим R1234yf.

Гальмівна система

Заміна гальмівних колодок і дисків з обслуговуванням гальмівних механізмів і нанесенням антикорозійного напилення.

Сходження-розвал коліс 3d

Автосервіс виробляє установку сходження і розвалу коліс автомобілів Акура з використанням високо-ефективного стенду HUNTER 3D. Таріровка стенду проводиться кожні три місяці.

Регулювання клапанів на акурі

Згідно з переліком робіт, заявлених при проходженні планового технічного обслуговування, Акура рекомендує операцію з перевірки і регулювання клапанних зазорів проводити з періодичністю кожні 45 000 кілометрів.

Кузовний ремонт і фарбування

Ми не запропонуємо вам найнижчі ціни. На жаль боротьба за низьку вартість призводить до низької якості.

Чому обирають наш сервіс центр?

Ви витратите у нас набагато менше за рахунок:

  • Ми не будемо вчиться ремонтувати Акуру на вашому автомобілі.
  • Напрацьовані технології дозволяють забезпечити; стабільно високий рівень якості, відсутність непотрібних робіт і поспіху при виконанні узгоджених з вами.
  • Невисокої вартості і гарантованої якості запасних частин і масел.
  • Відсутність втрат часу з неякісного ремонту.