Тонування автоскла у Львові

Тонування автоскла у Львові — це не тільки популярний спосіб зовнішнього тюнінгу, ні і ефективний спосіб захистити себе від негативного впливу ультрафіолету.

Виконати тонування автомобіля можна в детейлінг студії SOFT. Тут можна зробити всілякі види тонувань за доступною ціною і перетворити свій автомобіль, щоб бути на хвилі з іншими, адже за статистикою 87% автовласників затонували свою машину.

Вартість тонування та розтонування автоскла

ТОНУВАННЯ
SMLXL
Вікон2200230025002800
Лобового80090010001100
РОЗТОНУВАННЯ
Бокових200
Заднього , з збереженням підігріву300
Заднього , без збереження підігріву100

Чому автомобілі тонують

Тонування авто так популярно через свою привабливості. Погодьтеся, красива тонування стекол робить зовнішній вигляд автомобіля більш солідним і привабливим, а також виділяє його серед інших.

Але, не дивлячись на зовнішній вигляд, це забезпечує водієві ряд переваг:

  • комфорт — тонування підійде для тих, хто цінує зручність і любить постійно знаходиться в комфорті. Після тонування стекол їзда стане більш приємною, особливо під палючим сонцем. Сонячні промені не будуть зліпити вас, а температура салону не буде колишньою і доходити до 40 градусів.
  • безпеку — власники тонованих стекол забезпечують більшу ступінь безпеки свого авто. На практиці зловмисники не ставлять перед собою мету зробити грабіж або викрасти тоновану машину, адже це ставить його в глухий кут. По-перше, не видно вмісту всередині салону, по-друге, не завжди можна розглянути, чи знаходиться хтось всередині, по-третє, діставшись до салону, з цінних речей може виявитися абсолютний 0.
  • економія — тонування допомагає запобігти передчасній появі дефектів на стеклах і залишає їх зовнішній вигляд як і раніше привабливим.

Види тонування авто скла

Всього налічують чотири види тонувань, які доступні кожному з нас:

  • стандартне тонування. Як правило це монтаж плівки на бічні стекла, здійснюваний із застосуванням розчину, який розпилюють на поверхню.
  • з’ємне тонування. Таке тимчасове тонування передбачає установку плівки, яка при необхідності легко знімається зі скла.
  • атермальне тонування. Даний варіант не дозволяє пропустити ультрафіолет в салон автомобіля. Ви будете на протязі всієї поїздки відчувати себе комфортно і салон не буде нагріватися від попадання сонця. Це може здатися дивним, але ця плівка абсолютно прозора, тому встановити її можна куди завгодно.
  • бронювання. Ефект триплексу знижує ризик появи тріщин і подряпин від зіткнення і захищає поверхню від досить сильних ударів. Встановлюється на бічні вікна.

Технологія встановлення

Тонування автомобільного скла вимагає певних знань і використання спеціальної технології, при якій фахівці детейлінг студії SOFT наносять тонування на передні, задні і бічні стекла авто.

Ми зробимо свою роботу якісно, ​​забезпечимо вам максимальний комфорт і візьмемо за це невелику плату!

Здійснюємо тонування скла наступних марок автомобілів:

Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen, Volvo, Kia, Honda, Nissan, Subaru, Mazda, Hyundai, Toyota і інших.