Заміна вижимного підшипника у Львові

Вижимний підшипник-один з елементів системи зчеплення. Призначений для контакту і роз’єднання коробки передач і двигуна. Принцип роботи цього елемента побудований на використанні сили тиску для розведення дисків, що дозволяє припинити рух вала без виключення мотора.

Вижимний підшипник: ознаки несправності

Які ознаки вказують на те, що пора замінити вижимний підшипник? В першу чергу, це звук скрегітного металу і низький гул, який лунає, якщо при працюючому двигуні натиснути на педаль зчеплення. Проблеми з роботою КПП також можуть бути сигналом того, що підшипник несправний і потребує заміни. В середньому зазначена деталь «проходить» близько 100 тисяч кілометрів: ця цифра може змінюватися як в меншу, так і в більшу сторону в залежності від умов експлуатації.

Якщо при використанні вашого автомобіля ви помітили зазначені вище ознаки, то потрібно вживати термінових заходів – поломка вижимного підшипника може привести до перекосу дисків, що в свою чергу, стає причиною їх виходу з ладу. Оперативна заміна такого елемента, як вижимний підшипник — одна з послуг, пропонованих нашим автосервісом.

Ознаки зносу вижимного підшипника

Головним показником неполадок даної деталі є наявність характерних звуків (Гулу, хрускоту) при вичавлюванні педалі зчеплення. Мотор при цьому повинен бути заведений. Крім того, про поломки запчастини можуть свідчити помилки, що виникають при перемиканні передач.

Причини виходу з ладу вижимного підшипника

  • надто довге утримування педалі зчеплення при включеній передачі;
  • неякісна деталь-краще вибирати оригінальні запчастини або деталі від перевірених виробників, наприклад, європейських або японських. Добре себе зарекомендували такі фірми, як Sachs, Valeo, Lucas, INA і Luk (концерн Schaeffler), Coram, SKF, JP Group. Підшипник повинен бути не нижче 6 класу;
  • помилки при установці.

Періодичність заміни вижимного підшипника зчеплення

Ресурс даної деталі становить близько 150 тис.км. При поганих умовах експлуатації він може знизитися до 50 тис. км пробігу.

Процедура заміни: етапи

  • знімання вилки зчеплення з підшипником і ущільнювачем;
  • перевірка нової деталі на дефекти;
  • мастило деталі спеціальною пастою;
  • В автосервісі всі види робіт з ремонту та заміни комплектуючих проводяться сертифікованими фахівцями, за технологічними картками заводу виробника.

Вартість робіт

Помірна вартість послуг, часте проведення акцій дозволяє клієнтам економити істотні суми на обслуговуванні та ремонті автомобіля.

Послуги / Ціни

Заміна вижимного підшипника від 2500 грн.

Як визначити стан ВП

Основні ознаки несправності деталі-сторонні звуки (підшипник шумить або свистить) при повністю вичавленої педалі зчеплення і працюючому двигуні. Щоб перевірити підшипник, вичавлюйте зчеплення на різних оборотах. Цю операцію бажано виконувати удвох, якщо деталь шумить, це краще чути не з кабіни, а з боку капота. Якщо він шумить тільки в невеликому діапазоні оборотів, то швидше за все проблема в якійсь погано закрученої гайці. Якщо ж деталь шумить на будь-яких обертах мотора, то це говорить про несправність підшипника, тому його необхідно замінити. Почувши ці ознаки під час руху по трасі, не лякайтеся. Від несправності до заклинювання він пропрацює не менше 10 тисяч кілометрів. Адже шумить підшипник через знос роликів і викликаної цим вібрації, а принцип його роботи такий, що від шуму до руйнування дуже далеко.

Наші переваги

Шукаєте хорошу, надійну станцію технічного обслуговування в СВАО, де провести ремонтні або профілактичні роботи? Зверніться в наш Автосервіс. Використовуємо сучасне обладнання Nussbaum, Hoffmann, Black Hawk, Bosch, та інші.

Гарантія якості на всі виконувані роботи від 1 року.

Замовляємо запчастини безпосередньо у постачальників і забезпечуємо низькі ціни.

Ми зробили все, щоб наші клієнти не стояли в чергах — повна місткість нашого сервісу — 21 автомобіль.

Зверніться до нас за ремонтом

Замінити вижимний підшипник швидко і якісно можна в нашому автосервісі. Роботи виконуються кваліфікованим фахівцями, відмінно знають особливості автомобілів різних марок і моделей.

Замінимо вижимний підшипник на будь-якому автомобілі. Клієнти можуть привезти потрібні запчастини та матеріали з собою або замовити їх у нас за вигідною ціною. У продажу запчастини від добре зарекомендували себе виробників. Щоб виключити підробку, запчастини закуповуємо у офіційних представників.