Заміна підшипника ступиці у Львові

Компанія «Avtoservis» проводить всі види ремонтних робіт і техобслуговування вітчизняних і зарубіжних авто. Клієнтами автосервісу можуть стати як приватні особи, так і власники заміна підшипника ступиціавтопарків.

Одна із затребуваних послуг, яку надає підприємство, — це заміна підшипника ступиці. Ця деталь відповідає за коректний рух колеса. Якщо вона сильно зношена, машина може втратити керованість під час руху. Саме тому водій повинен уважно ставитися до стану даного вузла.

Коли потрібна заміна підшипника передньої ступиці?

Є кілька ознак, за якими можна визначити, що механізм зношений:

  • поява монотонного гулу під час руху. Цей звук від колеса, як правило, збільшується з набором швидкості;
  • нагрів ступиці. Це відбувається, оскільки підшипник втрачає мастило і засмічується;
  • поява вібрацій при їзді. Звичайно, ця ознака не дозволяє точно діагностувати несправність, його потрібно оцінювати в комплексі з іншими;
  • люфт. Щоб виявити відхилення, необхідно піддомкратити машину і покачати колесо перпендикулярно осі обертання. У нормальному стані воно надійно зафіксовано.

Чим загрожує несвоєчасна заміна підшипника передньої ступиці?

Заклинювання колеса в процесі руху особливо небезпечно на підвищених швидкостях, оскільки машина виходить з-під контролю і її може винести в кювет, на тротуар або зупинку громадського транспорту, на смугу зустрічного руху і т. Д. Тому заміна підшипника відноситься до числа ключових аспектів безпеки руху.

заміна підшипника ступиці автоГул зношеної деталі створює акустичний дискомфорт, викликає стомлюваність. Погіршується керованість автомобіля, в тому числі з причини порушення курсової стійкості, можливий «забирання» в сторону. Несвоєчасна заміна підшипника є причиною прискореного зносу гальмівних колодок, приводних валів і інших елементів, в результаті чого може знадобитися більш витратний і складний ремонт підвіски, пов’язаний з установкою цілого ряду нових дорогих компонентів.

Порядок робіт при заміні підшипника передньої ступиці

Конкретний перелік дій варіюється в залежності від того, про якому автомобілі йдеться. Однак в більшості випадків майстер діє за наступним алгоритмом:

  • зняття колеса, колодок і відкручування супорта;
  • демонтаж поворотного механізму, в тому числі кульових опор;
  • видалення старої деталі, видалення старого мастила з порожнини;
  • установка нової запчастини в зворотному порядку;
  • регулювання зазору.

Ціна роботи по заміні підшипника передньої ступиці залежить від конкретної моделі автомобіля. Для всіх машин майстри «Avtoservis» використовують спеціальні випрессовки, оскільки «гаражні» способи «вибивання» деталі можуть призвести до порушення геометрії посадкових місць.

Щоб дізнатися, скільки коштує заміна підшипника передньої ступиці і як довго виконуються роботи, зателефонуйте в «Avtoservis».