Ремонт склопідйомників у Львові

Мережа сервісних центрів надають комплексне обслуговування автомобілів всіх марок, що включає ремонт склопідіймача і конструктивних елементів механізму. Механіки СТО ремонт склопідйомників у Львовіоперативно проведуть діагностику пристрою, визначать причину несправності і швидко усунуть поломку з заміною вийшли з ладу окремих елементів. Професійний ремонт переднього склопідіймача включає усунення несправностей троса, мотора, кнопки, ролика механізму: станції техобслуговування нададуть будь-які запчастини для заміни. Якщо потрібен ремонт задніх склопідйомників, фахівці оперативно визначать проблему, підберуть ремкомплект, відновлять ТЕХНІЧНІ характеристики вузла.

Особливості ремонту підйомного механізму скла

Складний механічний вузол підйому стекол в автомобілях виходить з ладу при порушенні функціоналу електроніки або при механічних пошкодженнях. Досвідчені механіки уважно проведуть огляд всієї конструкції склопідіймача:

 • приводного механізму;
 • механізму підйому;
 • системи управління.

Кваліфікований ремонт блоку управління склопідйомниками включає пошук і усунення електричних і механічних несправностей.

Коли необхідний ремонт блоку склопідйомників:

 1. при утрудненому Русі механізму;
 2. при появі нехарактерного звуку при роботі пристрою;
 3. при відмові функціоналу;
 4. при залипанні кнопки, розташованої на дверній панелі;
 5. під час припинення функціоналу всього механізму на задніх, передніх дверях;
 6. при відсутності реакції після натискання кнопки приводу.

Автомайстри СТО оперативно діагностують поломку і усунуть з урахуванням вимог технологічних карт виробників автомобілів.

Види ремонту склопідіймача

Станція техобслуговування забезпечить:

 1. ремонт склопідйомниківремонт кнопки склопідіймача при залипанні елемента: фахівці акуратно розберуть пристрій, замінять зламану деталь, змонтують блок, проведуть тестування на несправність;
 2. ремонт троса склопідіймача на передніх, задніх дверях машини: зношений або перекручений трос замінять на новий, перевірять функціонал, здадуть справне авто власнику;
 3. ремонт моторчика склопідіймача: верхні, нижні, натяжний ролики будуть замінені на оригінальні або аналогові запчастини досвідченими механіками СТО;
 4. ремонт мотора склопідіймача: пристрій опускання стекол буде приведено в справний стан в позначений термін.

Економічно обґрунтовані тарифи на ремонт підйомного механізму стекол — одна з переваг звернення на СТО. Ціна на послуги буде розрахована персонально з урахуванням:

 • типу конструкції склопідйомного механізму;
 • характеру поломки;
 • вартості заміни деталей;
 • обсягу і термінів робіт.

Вартість ремонту склопідіймача можна уточнити у менеджера при обговоренні умов виконання замовлення до початку робіт.

Переваги звернення на СТО:

 • в наявності асортимент запчастин на вантажні, Легкові автомобілі;
 • до роботи залучаємо кваліфікований персонал;
 • гарантуємо якість, швидкість обслуговування;
 • використовуємо профільне обладнання, інструменти для діагностики, ремонту.

Щоб підтримувати технічний стан автомобіля в справному стані, необхідно регулярно проходити технічний огляд, діагностику механічних вузлів. Звертайтеся до професіоналів! Команда досвідчених механіків швидко і ефективно проведе діагностику, усуне несправності, здасть автомобіль власнику в обумовлені терміни.

Заклинило скла в автомобілі? Звертайтеся в один з наших автосервісів. Ми виконуємо ремонт склопідйомників на машинах будь-яких марок.

Особливості послуги

Для того щоб з’ясувати причину поломки і усунути її, потрібно виконати повне розбирання дверей. У нашому сервісі дана операція проводиться з максимальною акуратністю, що дозволяє виключити ймовірність нанесення пошкоджень оббивці або внутрішнім механізмам.

Ремонт склопідіймача найчастіше потрібно в результаті наступних поломок:

 • знос троса, який приводить в рух скло;
 • вихід з ладу сполучних контактів;
 • залипання клавіші відкриття і закриття вікон;
 • поломка моторчика склопідіймача;
 • перетирання роликів.

Для усунення неполадок потрібно повна або часткова заміна вийшли з ладу деталей. Зверніть увагу, що ми надаємо довгострокову гарантію не тільки на всі відновлювальні операції, але і на встановлені в ході робіт комплектуючі.