Передпродажна підготовка авто у Львові

Фахівці сервісу нададуть кваліфіковані консультації, розкажуть, як зробити передпродажну підготовку оптимальною, що дозволить заощадити гроші і продати транспортний засіб з передпродажна підготовка автомаксимальною вигодою.

Підготовка автомобіля до продажу включає в себе:

Тестування загального технічного стану автомобіля, полірування лакофарбового покриття і фар, передпродажну хімчистку салону, комплексну мийку автомобіля, ремонт відколів і Чорніння гуми.

Компанія » проводить повну передпродажну підготовку автомобілів всіх марок. Завдяки передпродажній підготовці автомобіль можна буде продати за більш вигідною ціною. Ми виконаємо якісно чистку салону, а також зробимо полірування кузова і оптики, що допоможе поліпшити значно зовнішній вигляд автомобіля.

Передпродажну підготовку в нашому сервісі виконують досвідчені майстри з багаторічним стажем роботи, в портфоліо наших майстрів десятки успішно відреставрованих автомобілів, ми гарантуємо якісне виконання всіх робіт.

Завдяки передпродажної полірування автомобілю повертається первісний блиск. Залежно від стану автомобіля виконується відновлювальна або захисна полірування кузова автомобіля.

В процесі полірування використовуємо сучасні безабразивні матеріали (такі, як Koch, Wurth, Farekla)! Вони дозволяють виконувати полірування кузова на найвищому рівні, не порушуючи товщину лаку не на один мікрон. Саме за допомогою полірування усуваються всі подряпини і відколи.

Кузовні роботи та фарбування при проведенні передпродажної підготовки.

Ви зібралися продавати свій автомобіль, і тепер критичним поглядом оглядаєте його? Безсумнівно, приказка про зустрічають по одягу відноситься і до виставленого на продаж автомобілю.

І ось тепер ті дефекти, на які ви не звертали уваги в процесі експлуатації, можуть зіграти негативну роль і просто відлякати потенційного покупця. Звичайно ж, всі ці потертості, відколи, подряпини, вм’ятини, сліди дрібних ДТП абсолютно не прикрашають машину. Однак у Великому Місті при неймовірній щільності та інтенсивності дорожнього трафіку практично неможливо зберегти ЛКП автомобіля без пошкоджень.

Звичайно, якщо у вас вистачало часу і терпіння ремонтувати кожну знову з’являється подряпину, то машина буде виглядати досить пристойно. Однак тут діють ще природні фактори-сонячне ультрафіолетове випромінювання і кислотно-лужне середовище вологи в опадах.

В результаті фарба вигорає і тьмяніє, втративши свій блиск, а машина позбавляється зовнішнього лиску.

Щоб надати автомобілю комерційну привабливість, необхідна підготовка автомобіля до продажу.

Передпродажна підготовка автомобілів. Всю передпродажну підготовку можна умовно розбити на дві частини:

  1. Оцінка технічного стану з усуненням несправностей;
  2. огляд кузова і виправлення дефектів.

передпродажна підготовка у ЛьвовіЗазвичай за першим пунктом бувають лише легко усунені дрібні недоліки, адже з несправними вузлами і агрегатами експлуатація автомобіля просто неможлива.

Значить, вирішальне значення в підготовці до продажу виступає саме відновлення ідеального зовнішнього вигляду.

При усуненні серйозних дефектів лакофарбового покриття можливе застосування двох методів-локальне фарбування і повне фарбування кузова.

  • При локальної фарбування забарвлюється тільки зона пошкодження деталі часткове фарбування допоможе заощадити ваші кошти і час.
  • Повна фарбування кузова необхідна коли ваш автомобіль повністю покритий глибокими до металу подряпинами, вм’ятинами і вогнищами корозії.

Як вигідно і правильно продати автомобіль?

Перед тим, як показувати транспортний засіб (ТЗ) покупцеві необхідно надати йому товарний вигляд і провести передпродажну підготовку. Для того щоб швидко продати автомобіль, використовуйте торгові майданчики з хорошою відвідуваністю цільовою аудиторією (ЦА), на яких помістіть рекламу (фотографії машини (мінімум 5-6 штук) і текст з описом параметрів).

Якщо розглядати можливість розміщення оголошення про продаж автомобіля в інтернеті, то для цих цілей краще використовувати великі і популярні сайти.

Автомобіль з пробігом, на жаль, має ряд експлуатаційних дефектів, які в міру можливості, краще усунути. На що необхідно звернути увагу, готуючи транспортний засіб до продажу:

  • стан кузова і ЛКП (лакофарбового покриття);
  • зовнішній вигляд салону;
  • справність світлотехнічних приладів;
  • наявність / відсутність сторонніх шумів в підвісці;
  • забруднення мотора пилом, експлуатаційними рідинами;
  • зайві звуки в працюючому двигуні.

Всі етапи передпродажної підготовки авто

Стан кузова і ЛКП, яке побачить покупець автомобіля, може бути не ідеальним, але явні дефекти, швидше за все, його відлякають. Наприклад, якщо в центрі правої двері є незначна вм’ятина, то це ще не означає, що ЛКП пошкоджено. Такого роду пошкодження на СТО усунуть за невеликі гроші, зберігши ЛКП без змін. А дрібні відколи фарби і подряпини найкраще підфарбовувати в процесі експлуатації транспортного засобу спеціальним складом в тюбику. Цей захід охоронить ЛКП мс від подальшого руйнування, а метал оперення від корозії. Потьмянілу фарбу кузова з павутиною дрібних подряпин в товарний вигляд призведе полірування.

Наявність дефекту кузова, для усунення якого буде потрібно проведення малярних робіт, зіграє на зниження ринкової вартості автомобіля. Залежність ціни машини від її технічних параметрів визначається за «Методикою оцінки дорожніх транспортних засобів навіть якщо не витрачатися на усунення такої несправності кузова до продажу, то покупець має право претендувати на знижку, як мінімум рівну сумі подальшого ремонту. Перше враження про стан автомобіля дефект кузова, звичайно ж, зіпсує, тому вирішувати вам – відновлювати чи ні.

Салон автомобіля може багато сказати про свого власника і якщо в ньому курили, то буде потрібно Хімчистка. Перед продажем автомобіля перевірте справність світлотехнічного обладнання, так як в разі наявності несправностей, буде проблематично провести тест-драйв машини.

Підготовка ходової частини авто

Капітальну перебирання ходової можна не робити, так як такі зусилля навряд чи окупляться, але кульові опори, втулки, що видають при русі автомобіля характерний для несправної підвіски шум, знадобиться замінити.

Можна швидше продати автомобіль, якщо на автомийці відмити мотор від слідів забруднення. Чистота силового агрегату просигналізує покупцеві про те, що за машиною був належний догляд, але не слід занадто старатися з наведенням чистоти, щоб не викликати підозри про приховування течі масла з двигуна.

Недоліки в роботі мотора, виправити які можна за допомогою регулювальних робіт і/або дрібного ремонту, слід усунути до зустрічі з покупцем. В іншому випадку пояснити своєму клієнтові те, що мотор автомобіля не вимагає серйозного і дорогого ремонту, буде практично неможливо.