SEAT сервіс у Львові

Максимально повний спектр послуг і гарантійних пропозицій дозволить підтримувати ваш SEAT в ідеальному стані, забезпечуючи вам безпрецедентний комфорт і спокій. Наш обіцяний рівень сервісу має на увазі найвищу довіру, непорушні цінності і зручність для вас. Наша пристрасть до деталей-гарантія Ваших кращих вражень.

Задоволеність клієнта — це наша першочергова задача

Компанія робить все можливе для того, щоб оперативно пропонувати Вам оптимальні рішення. Задоволеність клієнта-наше пріоритетне завдання, тому ми завжди гранично уважні до ваших потреб і готові запропонувати найширший спектр послуг.

Наше прагнення до якості

Наш персонал пройшов спеціалізовану підготовку в сфері продукції SEAT, що є гарантією високого рівня знань, досвіду і якості обслуговування в найменших деталях. Перш ніж повернути вам автомобіль, ми перевіряємо якість проведеного нами ремонту і технічного обслуговування. Ми розуміємо, що ви купуєте автомобіль SEAT заради того, щоб отримати справжнє задоволення. І ми розуміємо, що це має на увазі також і задоволення від обслуговування.

Нагадуємо вам, що повна карта обслуговування автомобіля, що надається дилером, максимально підвищує вартість вашого автомобіля при його продажу в майбутньому.

Наші послуги

3 вагомі причини вибрати наш сервіс

 1. Надійність: ми даємо гарантію на виконані роботи і придбані у нас запасні частини!
 2. Запасні частини в наявності! Експрес-доставка при необхідності. Запропонуємо і порекомендуємо різні варіанти. Тільки офіційні провідні постачальники.
 3. Відкритість: мобільний додаток з історією обслуговування. При бажанні, ми надаємо доступ у виробничі ділянки.

Відстрочити, а то і зовсім уникнути необхідності дорогих операцій, можна декількома способами.

Перерахуємо найочевидніші з них:

 • експлуатація в рамках правил, встановлених виробником;
 • регулярне обслуговування машини тільки в професійних автотехцентрах;
 • Діагностика SEAT на сучасному комп’ютерному обладнанні.

Звернувшись в наш техцентр, ви можете отримати професійне обслуговування вашого автомобіля, включаючи ремонт «Сеат» будь-якої складності. Фахівці наших технічних майданчиків, не тільки мають у своєму розпорядженні весь необхідний для цього інструментарій, але і володіють великим досвідом у сфері обслуговування сучасної автотехніки.

Більшу частину ремонтних робіт в техцентрах компанії передують діагностичні процедури. Всебічна Діагностика SEAT дозволяє визначити майбутній фронт робіт, склавши чіткий план дій, а також дає можливість виявити приховані дефекти, зробивши процес їх усунення не таким дорогим для автовласника.

Техобслуговування, Діагностика та ремонт SEAT в нашому техцентрі — трудомістка робота, ціна якої, тим не менш, цілком доступна. Знизити розцінки на свої послуги ми змогли, завдяки наступним особливостям організації роботи:

 • безліч лояльних клієнтів — від приватних осіб і до великих компаній;
 • тісні зв’язки з перевіреними постачальниками витратних матеріалів, запасних частин та обладнання;
 • налагоджений виробничий процес;
 • чітка взаємодія персоналу техцентрів;
 • використання передового програмного забезпечення.

Ми завжди раді і постійним відвідувачам, і новим клієнтам. Наша компанія відкрита для тих, хто віддає перевагу оперативному і якісному сервісу!