MG сервіс у Львові

Наш автосервіс в сфері ремонту і то автомобілів різних марок і моделей працює більше 10 років і користується заслуженою репутацією надійного і відповідального партнера, якому можна довіряти. До ваших послуг-діагностика несправностей, плановий і аварійний ремонт, комплексне ТО — 1 і то-2, відновлення після ДТП під ключ, автотюнінг, установка додаткового обладнання та багато іншого. Взяті на себе зобов’язання ми виконуємо якісно, професійно і у встановлений договором термін. Наші розцінки на послуги вважаються цілком демократичними. І нові, і постійні клієнти можуть брати участь в акціях і користуватися знижками.

Ми займається ремонтом технічним обслуговуванням легкового та комерційного транспорту іноземного та вітчизняного виробництва, продажем автозапчастин. Наші співробітники якісно і швидко виявлять і усунуть а найкоротші терміни несправність за помірними цінами.

Якщо ви станете нашим постійним клієнтом, то можете розраховувати на максимально вигідні умови обслуговування і ремонту, придбання авто запчастин. Наша компанія запрошує всі зацікавлені організації та приватних осіб до довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Оплата здійснюється готівковим і безготівковим розрахунками.

Наші послуги

Чому ми?

Послуги з ремонту і то автомобілів всіх марок і моделей фахівці автосервісу виконують на професійному рівні з наданням гарантії якості і за вигідною ціною.

  • Знижки постійним і новим клієнтам
  • Сервіс автомобілів всіх марок
  • Гарантія на роботи та запчастини
  • Ціни на послуги вигідніші ніж у дилерів
  • Оригінальні запчастини в наявності та під замовлення
  • Гарантія на роботи