Lincoln сервіс у Львові

Абсолютно всі автомобілі Лінкольн є розкішними транспортними засобами класу «Люкс». Ця особливість робить їх затребуваними у всьому світі.

Незважаючи на відмінну якість збірки і надійні механізми, авто Лінкольн досить вимогливі до якості сервісу і ремонту. Сьогодні такі послуги можна отримати у офіційних дилерів або на спеціалізованих СТО. У Львові гарантію на техобслуговування та ремонт Lincoln дає наш техцентр.

Технічне обслуговування

У нашому сервісному центрі проводиться планове і позапланове технічне обслуговування автомобілів Лінкольн будь-яких моделей і року випуску. То включає комп’ютерну діагносту, заміну ременів, фільтрів і технічних рідин.

Розхідники змінюються виходячи з терміну їх служби, стану та / або пробігу транспортного засобу. Всі використовувані витратні матеріали ми закуповуємо у надійних іноземних постачальників, що дозволяє істотно підвищити ресурс і термін експлуатації всіх агрегатів авто.

Необхідно розуміти, що техобслуговування елітних авто Лінкольн досить дороге, втім, як і утримання будь-якої подібної техніки. Це пояснюється необхідністю використання спеціального обладнання і найякісніших масел, які пропонує сьогодні вітчизняний ринок.

Тому не кожна СТО готова взятися за подібну роботу. Нашим майстрам можна довіряти, в чому можна переконатися, почитавши відгуки постійних клієнтів . Ми дорожимо власною бездоганною репутацією і кожним клієнтом, а тому пропонуємо тільки кращий сервіс, підтверджуючи якість своїх послуг гарантією.

Ремонтні роботи

Крім техобслуговування, клієнти Сервісного центру «Восток-Авто» можуть розраховувати на якісний і швидкий ремонт люксового автотранспорту. Для цього ми маємо все необхідне, а саме: новітні діагностичні стенди і сучасне програмне забезпечення, а також найновіше обладнання та інструмент, які схвалені до застосування північноамериканським автовиробником.

Крім відмінного оснащення, наш техцентр може похвалитися висококласними майстрами, що мають величезний досвід роботи з машинами, виробленими в США, включаючи всі моделі і модифікації Лінкольн.

Наші механіки добре знайомі з конструктивними особливостями ТЗ даної марки, і здатні вирішити всі проблеми в найкоротші терміни, незалежно від виду, характеру і розміру пошкодження.

Як показує практика, ремонт авто Lincoln в нашому техцентрі обходиться клієнтам відносно дешево, але його якість гарантує довгу, надійну і безпечну експлуатацію машини в подальшому. Ми використовуємо виключно оригінальні деталі і запчастини, відновлюючи характеристики агрегатів на 100%.

Відзначимо, що двигуни, якими агрегатуються автомобілі Лінкольн абсолютно унікальні, незважаючи на те, що інші марки автотранспорту американської корпорації повністю або частково Уніфіковані з моделями Ford. Це дещо ускладнює відновлення ДВС Lincoln, що не є проблемою для наших техніків.

Крім силових агрегатів, в нашому сервісному центрі виконується комплексний Кузовний ремонт, а також роботи з відновлення:

  • АКПП і МКПП;
  • автокондиціонера;
  • турбіна;
  • стартер;
  • трансмісії і підвіски.

Лінійка автомобілів Lincoln поповнюється досить рідко. Це визначається політикою компанії, яка прагне випускати люксові машини з максимально комфортними умовами їзди і мінімальною схильністю до різних неполадок. Тому до цих моделей застосовують особливий підхід і використовуються унікальні аспекти компонування і виробництва.

У нашому техцентрі виконується різнобічний ремонт Lincoln, а також повний спектр обслуговування цих авто. Всі роботи відбуваються відповідно до фірмового регламенту і з використанням оригінальних комплектуючих, що дозволяє зберегти гарантію автовиробника. Також ми даємо власну гарантію на використані запчастини і виконані ремонтні роботи.