GMC сервіс у Львові

Наша компанія спеціалізується на розробці і виробництві вантажного автотранспорту і мінівенів, а також позашляховиків і пікапів.

Машини ДЖІ-ЕМ-СІ зазвичай набувають люди, які бажають підкреслити свій соціальний статус, становище і успішність.

Наші переваги

У майстри-механіки техцентру відмінно знайомі з конструктивними особливостями ексклюзивних автомобілів GMC, і готові виконати будь-які роботи по відновленню і ремонту моделей різних років випуску.

Також ми спеціалізуємося на сервісному обслуговуванні машин цієї марки, надаючи можливість пройти планове то, що передбачає комплексну комп’ютерну діагностику, заміну технічних рідин, мастильних матеріалів і витратних матеріалів.

Професійні навички та величезний досвід наших фахівців, в купе з найсучаснішим обладнанням та інструментом, дозволяє нам здійснювати ремонтні роботи будь-якої складності та обсягу.

Ми використовуємо оснащення, яке регламентовано концерном GeneralMotors, а тому будь-які маніпуляції з авто з нашого боку зберігають фірмову гарантію автовиробника.

Незважаючи на те, що сервіс машин ДЖІ-ЕМ-СІ ускладнений їх високою вартістю, унікальністю і конструктивними нюансами, в техцентрі можна виконати ремонт будь-якого агрегату або вузла автомобіля GMC, включаючи лагодження:

  • силової установки (дизель або бензин);
  • трансмісія;
  • коробки перемикання передач (механіка і автомат);
  • гальмівної системи;
  • підвіска;
  • автогенератор;
  • турбіна;
  • кондиціонер;
  • Системи охолодження;
  • штатного електрообладнання.

Також ми виконуємо комплексний Кузовний ремонт автомобілів всіх типів і категорій, і капітальний ремонт двигуна виробництва ДЖІ-ЕМ-СІ, незалежно від його типу і віку. Потужні силові агрегати великого обсягу-відмінна риса машин GMC.

Вони виділяються високим рівнем надійності, а тому вимагають ремонту досить рідко. Але коли це дійсно потрібно, то без грамотних фахівців просто не обійтися. Тому звертайтеся в техцентр «Восток-Авто», де є відповідне обладнання і підготовлені майстри.

Абсолютно всі запчастини та комплектуючі, які необхідні для відновлення працездатності автомобіля, ми отримуємо від зарубіжних постачальників. Тому деталі оригінальні, що гарантує їх якість, надійність і довговічність. Більшість найбільш затребуваних комплектуючих для машин GMC ми тримаємо на складі. Такий запас дає нам можливість максимально скоротити терміни ремонтних робіт, не чекаючи доставки необхідних комплектуючих з-за океану.

Відзначимо, що утримання автомобілів ДЖІ-ЕМ-СІ обходиться не дешево, а тому може здатися, що їх сервісне обслуговування і ремонт також вимагають вражаючих фінансових витрат. Однак, на відміну від більшості конкурентів, в автосервісі не намагаються накрутити ціни на дані послуги, посилаючись на ексклюзивність і рідкість транспортних засобів GMC.

Ми практикуємо прозоре ціноутворення і завжди йдемо назустріч клієнтам, надаючи їм всілякі знижки, пропонуючи альтернативні варіанти і консультуючи з будь-яких технічних питань.