Заміна подушок безпеки Airbag у Львові

Щоб водій і пасажири відчували себе захищеними в будь-якій екстремальній ситуації, салони авто обладнані подушками безпеки. На англійський манер їх називають airbag. Аербеги заміна подушок безпекивідмінно захищають людину від удару при аварії, але їх недолік в тому, що всі подушки безпеки є предметом одноразового використання. При спрацьовуванні такої подушки її потрібно ремонтувати або міняти на іншу.

Що ми пропонуємо

Наш автосервіс має спеціальне обладнання, а також запасні частини для того, щоб заміна подушок безпеки була проведена професійно і якісно. Ми спеціалізуємося на відновленні відпрацьованих аербегі, застосовуючи повний комплекс робіт, необхідних для даної операції. Наші фахівці, маючи колосальний цінний досвід в даному напрямку, завжди готові поставити подушки безпеки на ваш автомобіль за прийнятною розумною ціною.

Установка подушок безпеки нами проводиться на авто будь-яких марок і моделей. Такий багатогранний підхід до роботи в результаті дозволяє будь-якому автомобілю надати початковий вигляд, коли ніщо в екстер’єрі машини не видаватиме недавнє зіткнення, а установка і прошивка блоку airbag гарантує повну надійність і захист для водія і його пасажирів.

Якщо говорити про вартість, то у нас заміна подушок безпеки (у Львові) обійдеться вам набагато дешевше, ніж ремонт. Часто буває так, що заглушка над аербегами також підлягає ремонту, а це тягне за собою реставрацію приладової панелі і сусідніх з нею елементів машини. Ми завжди чесно намагаємося спочатку відновити подушку, перш ніж даємо висновок про її заміну.

Ремонт airbag

Нова прошивка блоку airbag показана і в разі важкої аварії, і навіть якщо ви трішки вдарили передній капот авто і подушка спрацювала. У дилерському центрі вам тут же запропонують замінити ваш блок аербег на новий, але не поспішайте викладати гроші, це дороге задоволення. Якщо ви звернетеся до нас з вашою проблемою, то у нас ви отримаєте заміна подушок безпеки автоповний комплекс робіт по ремонту вашої подушки по незрівнянно меншою вартістю. Всі наші майстри володіють прекрасними навичками і знаннями ремонту airbag. Заміна подушок безпеки у Львові силами нашого автосервісу включає наступні додаткові роботи:

  • ліквідація світиться лампи, що вказує на несправність аербеги;
  • виконання косметичного ремонту салону автомобіля і усунення наслідків спрацювання подушки;
  • швидка і правильна заміна відпрацьованого блоку airbag новим;
  • ремонтні заходи по відновленню блоку аербеги, що вплине позитивно на безпеку всього автомобіля в цілому.

Установка airbag

Це найважливіший захід ми виконуємо тільки силами наших висококваліфікованих майстрів, які вміють не просто встановлювати подушки безпеки, а міняти обшивку салону, виконувати перешивку керма, так як після аварії він виглядає зовсім не естетично. Роботи по приведенню керма в належний вигляд ми проводимо незалежно від того, чи буде нова подушка або відремонтована стара.

Ми обшивають кермо автомобільної шкірою або іншими спецматеріали, що не бояться кліматичних впливів. Один з найбільш недорогих видів ремонту аербеги — це застосування накладок. Їх сенс у тому, що це муляж, що надає просто естетичний вигляд салону авто, але не несе функціонального навантаження по захисту при аварії.

Ми настійно рекомендуємо все ж замовляти у нас серйозний ремонт всієї системи аербеги до її повного відновлення.