Заміна лобового скла авто у Львові

Заміна лобового скла в автомобілі — це комплексна і дуже відповідальна операція, для здійснення якої необхідно певні навички і досвід, а також спеціальне обладнання. Скло в автомобілі крім основної своєї функції, є несучою конструкцією, яка додатково підтримує геометрію кузова. До всього цього, скло ще й візуально прикрашає ваш автомобіль.

На даний момент існує величезна різноманітність відтінків і обробки скла, які роблять його невід’ємним елементом в дизайні автомобіля. Але варто пам’ятати, що найголовніше в ньому, це не дизайнерське рішення, а якісні характеристики.

Скло обов’язково має бути безпечним для очей водія, комфортним для їзди, ударостійким і міцним.

Всі сучасні автостекла чудово поєднують в собі всі ці характеристики.

Але не дивлячись на високі показники міцності, скло досить вразливе до зовнішніх чинників. Його можна пошкодити не тільки при здійсненні ДТП, але і при попаданні в нього каміння або інших твердих елементів, які можуть залишити після себе тріщини і розломи.

Сучасні виробники стекол поєднують всі ці властивості в своїх продуктах.

Етапи заміни лобового скла авто

Етапи заміни і установки стекол в автомобіль:

  • Спочатку необхідно демонтувати старе скло використовуючи спеціальний інструмент.
  • Потім потрібно акуратно вичистити раму від скопилася пилу і бруду, але при цьому необхідна залишити рівний шар старого клейового складу.
  • По краю нового, добре очищеного автомобільного скла, нанести грунт.
  • Використовуючи спеціалізований пістолет, необхідно нанести спеціальний клей по периметру скла, або поверху старого клею на кузові.
  • Скло необхідно встановити відразу ж після тога як був нанесений клей, так як клей починає укріпляти вже після його відкриття.

Наслідки неякісної заміни автоскла

Фахівці наполегливо рекомендують не проводити дані роботи самому або в сумнівних автомайстерень. Адже неякісна заміна лобового і бічного автоскла автомобіля може спричинити за собою такі неприємності:

  • псування і пошкодження лакофарбового покриття;
  • пропускання склом води в майбутньому;
  • порушення в роботі датчиків, двірників, системи обігріву автомобіля;
  • відклеювання і відшарування скла.

Чому варто замінювати скло в автомобілі саме у нас

Наші спеціалізовані працівники мають величезний досвід і гранично якісно встановлять автомобільне скло на будь-яку марку автомобіля. Ми цінуємо наших клієнтів, і тому економимо Ваш час і гроші.

Якщо ви не придбали скло самостійно, то у нас є повний асортимент автоскла від будь-яких виробників.

Ви без зусиль підберете собі підходяще скло з нашого каталогу. Якщо раптом потрібного скла не знайдеться в каталозі, то ми обов’язково знайдемо його і замовимо разом! Ми цінуємо всіх наших клієнтів, тому проведемо детальну і якісну консультацію. Після того як скло буде встановлено Ви отримаєте професійну консультацію щодо подальшого експлуатування нового скла.

Також ми даємо шанс на «нове життя» для Вашого скла, Ви можете скористатися послугою ремонту скла (ремонт тріщить, відколів).