Заміна кульової опори у Львові

Кульова опора ( палець) — це важливий елемент підвіски, знос або поломка якого призводить до серйозних проблем з управлінням. Вона з’єднує маточину колеса з важелем підвіски і заміна кульової у Львовізабезпечує необхідну рухливість ланок шарнірного механізму. Не дивлячись на можливість ремонту зношеної деталі, в разі виникнення несправності фахівці рекомендують проводити заміну кульової опори автомобіля.

Як визначити несправність кульової опори

Кульова опора відноситься до списку «витратних» деталей. За весь термін експлуатації автомобіля в міських умовах її заміна потрібна, в середньому, 3-4 рази. І це за умови використання високоякісних комплектуючих і виконання робіт досвідченими автомеханіками.

Знос кульового пальця забезпечується великими навантаженнями при їзді і гасінням коливань на нерівних ділянках дороги. Згодом, опора розбовтується і колесо вивертається назовні, що може привести до пошкодження арки і потрапляння в ДТП. Щоб своєчасно визначити необхідність заміни деталі, можна орієнтуватися на наступні ознаки:

  • поява стуку з колісних арок при проїзді нерівних ділянок дороги навіть при невеликій швидкості;
  • скрип при повороті керма;
  • збільшення необхідного зусилля для повороту коліс;
  • нестійка їзда по прямій;
  • нерівномірний знос покришок.

Своєчасна діагностика і заміна кульових опор дозволить не допустити появи проблем з керованістю і безпекою їзди.

Заміна кульових опор в Провести оперативну заміну нижніх і верхніх кульових опор в столиці можна відвідавши автотехцентр А1 Моторс. Наші фахівці мають великий досвід виконання подібних робіт, розбираються в конструктивних особливостях ремонту ходової частини автомобілів різних марок.

Перед тим, як провести заміну кульових опор, ми проводимо діагностику передньої підвіски, щоб виключити можливі пошкодження інших елементів. Оскільки робота виконується фахівцями, це не займе багато часу.

Отримати детальну консультацію і записатися на ремонт в нашому мультибрендовому центрі можна за контактними телефонами або залишивши заявку на сайті.

Заміна кульової опори

Кульові опори є точкою кріплення коліс передньої осі до важелів підвіски. Саме тому за станом цих деталей потрібно стежити, адже поломка під час руху чревата попаданням в ДТП. заміна шарової автоЯкщо кульова опора зруйнується, колесо вивернеться і, як мінімум, зашкодить арку.

Такі випадки зустрічаються, тільки якщо водій довгий час ігнорував «симптоми» несправності. До них відноситься:

  • стукіт з колісних арок при проїзді нерівностей;
  • зниження здатності автомобіля тримати траєкторію;
  • скрипи та інші сторонні шуми при повороті керма;
  • нерівномірний знос покришок на передній осі.

Перед заміною нижніх або верхніх кульових опор слід перевірити всю передню підвіску, так як причиною проблем може бути й інший елемент. Якщо роботу виконують професіонали, це не займе багато часу.

Заміна нижніх і верхніх кульових опор в Наша мережа автосервісів вже не перший рік допомагає клієнтам підтримувати їх автомобілі в хорошому стані. Цим займається команда досвідчених фахівців, які проводять діагностику, щоб точно визначити причину несправності і усунути її. Це стосується і кульових опор: джерелом сторонніх звуків можуть бути не тільки вони.

Консультації надаються по телефону і безпосередньо в сервісі. Щоб дізнатися ціну роботи по заміні кульової опори, ви можете зателефонувати або відразу приїхати на огляд.