Встановлення автосигналізацій у Львові

Популярні до недавнього часу автосигналізації без зворотного зв’язку типу Алігатор, апс, шериф і т.п. морально і фізично застаріли, ніяких охоронних і протиугінних функцій вони не Встановлення автосигналізаційзабезпечують, а навіть сприяють, популярному зараз, електронного злому за допомогою кодграббера. На зміну їм прийшли сучасні діалогові автосигналізації, захищені на 100% від злому.

Також, при постійній експлуатації автомобіля у Львові або в іншому великому місті, важливим фактором є перешкодозахищеність радіоканалу. Раніше в автосигналізаціях використовувався всього один канал передачі даних, і в разі сильних перешкод, або при спрацьовуванні декількох сигналізацій одночасно, в поруч стоячих автомобілях, відключити сигналізацію було неможливо! У сучасних системах використовуються вузькосмугові трансивери, що працюють на 128, 512 і більше каналах, це забезпечує комфортне управління в умовах екстремальних радіоперешкод і позитивним чином позначається на дальності зворотного зв’язку.

Ми встановлюємо автосигналізації StarLine і Pandora. Практично всі останні моделі мають GSM модуль на борту або володіють можливістю його простої інтеграції, після установки. Такі системи не мають обмежень по дальності зворотного зв’язку і їм не страшні будь-які перешкоди в ефірі. До основних переваг сучасних моделей автосигналізацій можна віднести:

  • Діалогова авторизація
  • Хороша перешкодозахищеність
  • Оповіщення та управління з мобільного телефону
  • Визначення місця розташування та трекінг
  • Управління за допомогою мобільного плиложения
  • Slave режим (управління штатним брелоком, кнопкою на двері і т. д.)
  • Дистанційний і автоматичний запуск двигуна
  • Управління передпусковим підігрівачем
  • І багато іншого…

встановлення автосигналізації на автоВартість встановлення автосигналізації

Вартість встановлення автосигналізації залежить від технічних особливостей конкретного автомобіля, а також від «навороченности» обладнання та критеріїв його установки. Остаточна вартість робіт по установці буде озвучена і узгоджена до початку проведення робіт. Наведемо базові розцінки на установку: сигналізація без автозапуску — від 2000 грн., сигналізація з автозапуском — від 2500 грн., сигналізація з бспроводной блокуванням — від 3000 грн.

Одна з особливостей нашої компанії — це широкий спектр надаваних послуг з поліпшення і захисту автомобілів. До них також відноситься встановлення автосигналізацій та інших протиугінних засобів. Ми пропонуємо широкий вибір сигналізацій для авто, за різними цінами.