Ремонт варіатора у Львові

Ремонт варіаторів у нас в автосервісі завжди проводиться гарантовано якісно. Займаються у нас ремонтом тільки висококваліфіковані фахівці з використанням кращого обладнання ремонт варіатора у Львовіта інструментарію. Існує три варіанти позначення варіаторної коробки. У нас у Львові ці коробки передач позначають просто варіатор або варіатор CVT. Для визначення точних несправностей перед ремонтом проводиться діагностика АКПП.

Варіатор CVT-третій вид коробки передач

Більшість автолюбителів і автовласників, звичайно ж знають, що існує два види коробок перемикання передач: механічна і автоматична. При цьому багато хто віддає перевагу якомусь одному виду коробки передач. Однак, часто, вони поки ще не здогадуються про існування третього виду, варіаторної коробки передач. Багато хто дізнається про це тільки зараз. Це не дивно, адже з’явилися автомобілі, забезпечені даним видом коробки передач на російському ринку порівняно недавно.

Сьогодні навіть у Львові, не в кожному автосервісі фахівці здатні якісно відремонтувати варіаторну коробку. Природно, що, представлене третє покоління коробок передач, варіатор CVT також автоматизовано, як і АКПП. Однак в основу даної автоматизації, тобто на відміну від АКПП, в варіаторі закладено повна відсутність звичної фіксації передач. Відсутність звичних перемикань в коробці забезпечує більш плавний рух автомобіля. При цьому зовні автомобілі з АКПП і варіаторами практично нічим не відрізняються.

Ремонт варіатора CVT-Електронна і механічна частини

Основною причиною передчасного виходу з ладу варіаторів CVT на даний момент експертами визнається неправильна експлуатація. Наш практичний напрацьований досвід у сфері ремонт варіатораремонту варіатора CVT це підтверджує. Так що, якщо ви є власником автомобіля з варіатором CVT настійно рекомендуємо вивчити інформацію, як правильно водити і обслуговувати автомобіль з такою коробкою передач.

Електронна система варіатора CVT працює досить стійко і порушення в ній, в більшості випадків, усуваються досить швидко і без особливих витрат. Серйозні проблеми створюють поломки в механічній частині варіатора. Тут вже, в більшості випадків потрібно складний і витратний ремонт. Ми здійснюємо ремонт варіаторів CVT будь-якої складності. Виявляючи несправність завжди пропонуємо найоптимальніший варіант ремонту з мінімальними витратами.

Причини поломок варіаторів CVT

Не завжди власника машини, на якій встановлений варіатор CVT, в автосервіс призводить механічний знос деталей.

Причинами поломки можуть бути:

  • використання масла, не рекомендованого виробником;
  • неякісний ремонт варіатора з використанням низькопробних деталей;
  • нерегулярне техобслуговування, пропуски у відвідинах автосервісу на предмет ТО;
  • особливий стиль водіння, що має на увазі підвищене навантаження на вузли CVT;
  • звернення до майстра з низькою кваліфікацією.

Ремонт варіаторів CVT в нашій компанії – переваги вузька спеціалізація, що забезпечує постійний і безперервний досвід роботи з усіма видами трансмісій. Тільки професійно навчені фахівці. Сучасне діагностичне обладнання. Наявність на власному складі всіх основних запчастин для ремонту варіаторів. Письмова гарантія на ремонт варіатора – 1 рік або 3000 км пробігу. Зручне розташування автосервісу. Цілодобово охороняється автостоянка. Допомога з евакуацією вашого автомобіля. Акуратне поводження з вашим автомобілем. Оплата послуг можлива готівкою, банківськими картами, перерахуванням на рахунок організації. Міцна ароматна кава, безкоштовний Wi-Fi.