Ремонт РКПВ (роботизованих КПП)

На відміну від агрегатів механічного типу коробка робот передбачає в своєму складі електроніку, керуючу зчепленням і передавальними ступенями. Для передачі зусилля від коленвала мотора конструктивно передбачаються фрікціони, що складаються з одного або декількох дисків. Більш досконалі моделі роботів комплектуються зчепленням подвійного типу, завдяки якому забезпечується нерозривний передача обертального моменту.

КПП робот незалежно від модифікації виготовляється на базі готових механічних коробок. Вимкнення зчеплення забезпечується за допомогою гідравліки або електроприводу. Функції ис-виконавчими пристроїв в електроприводі виконують електромотори, а в гідроприводі циліндри з електромагнітними клапанами. Гідропривід завдяки постійному тиску в системі забезпечує більш швидкий вибір швидкостей за час, що становить в сучасних моделях до 0,05 секунди.

Електричний привід характеризується повільною роботою по вибору необхідного передавального числа (0,5 сек.), Але споживає менше енергії. Тому роботизована КПП з електроприводом встановлюється в основному на автомобілі бюджетного класу, а дорогі авто комплектуються роботом з гідроприводом.

Якщо Ви власник автомобіля з роботизованою коробкою передач можливо після кваліфікується-ванною діагностики професійним обладнанням, зчитування кодів несправностей і їх видалення з електронного блоку управління (ЕБУ), ваш ремонт буде обмежений усуненням неис-правності в електронній частини системи управління відповідає за відповідну роботу вашої трансмісії . Проблеми в механічної частини показують себе відмовою руху автомобіля вперед або назад (періодичне або постійне).

Безліч несправностей, через які потрібно ремонт коробки робота, визначаються за допомогою на-гою діагностики на комп’ютерному обладнанні. Завдяки розшифровці кодів надається можливість точно обчислити несправності електронних модулів системи управління, а також виявити механічні поломки.

Визначити, який ремонт коробки робота необхідно виконати, зможуть фахівці автомастер-ської після комп’ютерної діагностики і зчитування кодів помилок. У багатьох випадках потрібне розбирання агрегату для візуального огляду складових елементів. На спеціалізованому автосер-висі в наявності все необхідне обладнання для якісного виконання операцій. Майстри пройшли спеціальну підготовку і досконало знають конструкцію і принцип роботи як з-тимчасових роботизованих коробок, так і знятих з виробництва.

Організовано постачання оригінальних запасних частин від надійних виробників, тому клі-ентам пропонуються якісні деталі за прийнятною вартістю. При виконанні ремонту роботизованої трансмісії майстрами дотримується вся технологічна послідовність, певна виробником. Фахівці нашої майстерні усунуть будь-які проблеми і виконають всі операції на високому рівні з гарантією якості.