Ремонт подушок безпеки (Airbag) у Львові

Принцип роботи системи AirBag (SRS) такий, що після спрацьовування подушки безпеки у внутрішній пам’яті прописується інформація про зіткнення і горить датчик подушки ремонт подушок безпеки у Львовібезпеки. Якщо вам необхідний ремонт подушок безпеки у Львові – Ви звернулися за адресою, – один з найдосвідченіших центрів, що здійснюють ремонт системи безпеки автомобіля в нашому місті. Крім ремонту самої подушки Ви так само можете здійснити у нас ремонт шлейфу подушки безпеки швидко і якісно.

Відновлення подушок безпеки-це процес по заміні відпрацьованого внутрішнього механізму (піропатрона) на новий і відновлення кришки (заглушки), яка рветься при “пострілі”. По суті, подушка “збирається” як на заводі – всередині абсолютно новий механізм, який готовий захищати пасажирів.

Якщо у вас спрацював датчик AirBag-вам необхідно відновлення, ремонт подушок безпеки і усунення помилки Airbag SRS (Airbag reset), або

ремонт airbag

перепрошивка Airbag SRS. Якщо на панелі горить лампочка подушки безпеки, ваша система сигналізує про помилку Airbag і працювати не буде. Для забезпечення безпеки всіх пасажирів автомобіля в такій сітауціі необхідно звернутися в сервісний центр для перевірки системи і скидання помилки датчика.

Ми є кваліфікованою компанією і виробляємо якісний ремонт подушок безпеки, ремонт блоків срс з використанням тільки сертифікованих запчастин. Проводимо комп’ютерну діагностику, перепрошивку і скидання пам’яті Airbag SRS (скидання помилки SRS). Ремонтуємо і налаштовуємо Airbag водія і пасажирські подушки безпеки, виробляємо ремонт бічних подушок безпеки.

Вартість ремонту подушок безпеки

Ремонт подушки безпеки буде коштувати на порядок дешевше, ніж покупка нової. Також, ми завжди готові запропонувати вам Б/У подушки безпеки наведені в робочий 100% зовні заводський вигляд.

Даємо гарантію на наші роботи! Щоб дізнатися точну вартість робіт з ремонту, відновлення та діагностики безпосередньо у вашій ситуації, зателефонуйте нам, напишіть на пошту або перейдіть в розділ для зв’язку.