Ремонт паливних насосів у Львові

Як ми виконуємо ремонт паливних насосів? Деякі сервісні центри працюють тільки зі знятими насосами. Це дуже незручно для клієнтів. У н насос може прибути в складі автомобіля-ремонт паливного насосасвоїм ходом або на евакуаторі. Ми самі знімемо його, усунемо всі несправності, встановимо і перевіримо роботу відремонтованого насоса на автомобілі. Буває так, поломка ТНВД не єдина, і тоді потрібно ремонт паливної апаратури «до нього» (паливний бак, Паливний насос низького тиску, трубки) або «після нього» (паливопроводи високого тиску і форсунки).

Ознаки несправності ТНВД

 • сторонній шум насоса;
 • течі палива з насоса;
 • повна відмова-паливо просто не подається від паливного насоса до форсунок;
 • двигун не набирає потужність, підвищена витрата палива;
 • складнощі з пуском двигуна;
 • «густий» вихлоп з незвичайним кольором або запахом.

Підвищена витрата палива і незвичайна робота двигуна не завжди пов’язані з поломками паливного насоса, але в будь-якому випадку ми рекомендуємо звернутися в автосервіс якомога раніше. Якщо ви будете довго експлуатувати автомобіль з несправною системою живлення, вартість ремонту ТНВД дизельного двигуна може виявитися дуже високою.

Причини поломки паливного насоса

Найчастіше до ремонту ТНВД дизеля призводить використання неякісного дизпалива, яке прискорює природний знос. Бруд і вода стають причиною механічного руйнування і корозії деталей. Особливо чутливі до якості палива системи GDI (безпосереднє уприскування палива) — їх елементи виготовлені з прецизійною точністю, і погане дизпаливо руйнує їх дуже ремонт паливного насоса ТНВДшвидко.

Поломки електроніки, яка керує роботою, часто виникають несподівано і без будь-яких причин. Непрацюючий блок замінюють.

Неправильне регулювання-найпростіший випадок. Ремонт зводиться до діагностики та регулювання насоса на стенді.

Чому клієнти вибирають нас?

У нас великий досвід роботи з вітчизняними паливними насосами високого тиску та імпортними дизельними системами уприскування Common Rail, що дозволяє нашим майстрам якісно виконувати ремонт. Наш Автосервіс виконує всі роботи по дизельним ТНВД. Для діагностики паливного насоса і його подальшого регулювання використовується спеціальне обладнання і високоточна техніка це (тестер зворотного зливу форсунки Common Rail, мотор тестер, димомір, Дизельний компрессометор і т.д.) спроби усунути несправність паливного насоса водієм самостійно можуть в рази збільшити вартість ремонту, тому краще від цієї ідеї відмовитися і довірити роботи з ремонту професіоналам.

Визначити несправність паливного насоса і форсунок можна по ряду ознак:

 • збільшилася витрата палива;
 • відсутня реакція мотора при натисканні педалі газу;
 • обороти двигуна скачуть і відсутня плавність ходу;
 • виявлені патьоки дизельного палива з ТНВД разом з появою невідомих сторонніх шумів;
 • помітно погіршення динаміки розгону автомобіля
 • підвищена димність вихлопу.

Від того, що стало причиною поломки ТНВД, залежить і ціна ремонту. Він може виявитися капітальним або поточним. У разі нормальної роботи плунжерної пари можна виконати ремонт паливних насосів у Львовітільки поточний ремонт. Визначити складність і вартість ремонту ТНВД, а так само форсунок Common Rail можливо тільки після проведення діагностики форсунок CR і насоса на стенді з подальшою дефектовкой деталей. Якщо буде потрібно необхідність в капітальному ремонті дизельного двигуна, то наші фахівці завдяки наявності свого паливного цеху готові зробити швидкий і якісний ремонт ТНВД Common Rail з подальшою перевіркою працездатності паливного насоса високого тиску і регулюванням його на стенді.

Наслідками несправної роботи дизельного ТНВД і дизельних форсунок може стати перегрів двигуна, прогорання поршневої групи що призведе до виходу з ладу силового агрегату дизельного автомобіля. Дизель-СЕРВІС пропонує послуги як вузькопрофільних майстрів, так і фахівців широкого класу. Вони швидко виконають ремонт ТНВД Common Rail дизельних двигунів, починаючи з найпростішої заміни паливних фільтрів і закінчуючи складним ремонтом агрегатів автомобіля.

Для ремонту паливних насосів ми використовуємо тільки високоякісні і сертифіковані деталі і запасні частини, щоб гарантувати безпечну і довготривалу експлуатацію транспортного засобу. Основним фактором якісного обслуговування наших клієнтів є високий кваліфікаційний рівень наших фахівців. Це дозволяє здійснювати ремонт ТНВД дизеля з гарантією його надійної і бездоганної роботи.